Kylie Jenner (AFP/Scanpix)

Maailma tuntumaid sotsiaalmeedia- ja realitytähti Kylie Jenner (20) pole ikka veel oma rasedust kinnitanud. RadarOnline'i andmeil on neiu tõsises plindris.

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Lapse isaks peetav räppar Travis Scott on Radari andmeil minekut teinud, ehkki maimuke peaks lähikuudel ilmale tulema. Paarikest tundvate instantside kinnitusel teatas Scott ühel heal päeval, et tema enam ei suuda, ning kergitas kaabut. 

 

A post shared by flame (@travisscott) on

"Ta võttis lõpuks ometi julguse kokku ja ütles Kyliele, et armastab küll teda ja tulevast last, aga ei taha paarisuhet," pajatab Radari allikas. Jenneri sõpruskond olevat ammuilma mõistnud, et Travis ei anna isa mõõtu välja, kuid neiu oli sinisilmne. 

Üksikemastaatus on seda valusam, et parajasti ootab õnnelikus armusuhtes esiklast ka Kylie vanem poolõde Khloé Kardashian ning ka Kim Kardashian saab surrogaatema abil kolmanda lapse. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

J
j  /   16:58, 3. jaan 2018
Kardashianide naised tunduvadki mulle rohkem üksikema tüüpi olema. Ei vaja mehi enda kõrvale, sest ise on rahalises ja vaimse tugevuse mõttes nii mehe kui ka naise eest iseendale. Meestel on see loomulikult raske taluda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis