Demi Moore (AFP/Scanpix)

Demi Moore on TMZ.comi teatel jõudnud kohtuvälisele kokkuleppele Jorge ja Maria Vallega, kelle poeg näitlejanna kodubasseini uppus.

Traagiline sündmus leidis aset 2015. aasta juulis, kui keegi Demi alluvatest tema äraolekul ta Los Angelese kodus peo korraldas.

21aastase Edenilson Steven Valle surnukeha leiti hommikul õuebasseini põhjast. Väidetavalt oli noormees eelnevalt kõigile peolistele kuulutanud, et ta ei oska ujuda. Kui kõik teised lahkusid, oli Edenilson ilmselt basseiniserval komistanud ja vette kukkunud. 

Kuigi Moore polnud intsidendi ajal kodus, kaebasid ohvri omaksed ta 2017. aasta algul kohtusse, väites, et ta on noormehe surmas süüdi. Esmalt kaebasid Jorge ja Maria Valle kohtusse maja omanikfirma Tree House Trusti, Demi isikliku assistendi ja veel ühe isiku ning hiljem ka Moore'i.

Omaksed panid Demile süüks, et bassein oli väga sügav, kuid selle tähistamiseks polnud markereid välja pandud. Ühtlasi väitsid ohvri vanemad, et basseiniäärsed kivid võisid põhjustada komistamist ning et nende poja surma soodustasid alkohol ning ülemäära soe basseinivesi. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

Ä
ämeerika  /   06:59, 5. jaan 2018
Mis kokkuleppele?! Demi oleks pidand oma advokaadiga essa olema - eluaegne psühhotrauma, et tema basseinis laip ulpis (räigelt psühholoogiarveid + uue basseini kaevamise kulud).
T
tasuta  /   15:14, 4. jaan 2018
basseinikülastus elu lõpuni oleks neile piisav kompensatsioon - samas saaksid uurida ka uppumisvõimalusi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis