Ilm ja loodus

ILMAPROGNOOS: teedel on jäätumise oht, sadu piirab nähtavust 

Denes Kattago, 3. jaanuar 2018, 07:15
Tallinn udus Alar Truu
Maanteeamet palub autojuhtidel olla kolmapäeval liikluses ettevaatlik, kuna teedel on jäätumise oht ja nähtavus on piiratud.

Varahommikul on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel valdavalt niisked. Ilmaprognoosi kohaselt hommikutundidel Eesti kagu- ja kirdeosas langeb õhutemperatuur 0°C lähedale. Sajuhood on üksikud. Lõuna-Eestis võib tekkida udu. Idapoolsetes maakondades märjad teepinnad jäätuvad!

Päeval on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab veidi lörtsi ja vihma. Kesk-Eestis võib sekka ka lund tulla. Puhub kagutuul 3-9, õhtul saartel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi.

Liikluspiirangud:

Harju maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel (km 14,9-15,0) teostatakse tipptunnivälisel ajal kella 9:00-16:00 eraldusribal põrkepiirde parandustöid. Tööpiirkonnas on kiirust piiratud ja kitsendatud on teine sõidurada, kasutatakse valgustatud ohutustreilerit.

Pärnu maakonnas Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel (km 191-192) on seoses piirdetöödega kehtestatud kiiruspiirang.

Kõigi hetkel kehtivate liikluspiirangute kohta leiab infot www.tarktee.ee.

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele: 

  • Austa teisi liiklejaid ja arvesta, et nemad on ka teel kuhugi nagu sina. Ohutum ja stressivabam liiklus algab iga inimese enda liikluskäitumisest.

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee