Tallinn udus (Alar Truu)

Maanteeamet palub autojuhtidel olla kolmapäeval liikluses ettevaatlik, kuna teedel on jäätumise oht ja nähtavus on piiratud.

Varahommikul on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel valdavalt niisked. Ilmaprognoosi kohaselt hommikutundidel Eesti kagu- ja kirdeosas langeb õhutemperatuur 0°C lähedale. Sajuhood on üksikud. Lõuna-Eestis võib tekkida udu. Idapoolsetes maakondades märjad teepinnad jäätuvad!

Päeval on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab veidi lörtsi ja vihma. Kesk-Eestis võib sekka ka lund tulla. Puhub kagutuul 3-9, õhtul saartel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi.

Liikluspiirangud:

Harju maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel (km 14,9-15,0) teostatakse tipptunnivälisel ajal kella 9:00-16:00 eraldusribal põrkepiirde parandustöid. Tööpiirkonnas on kiirust piiratud ja kitsendatud on teine sõidurada, kasutatakse valgustatud ohutustreilerit.

Pärnu maakonnas Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel (km 191-192) on seoses piirdetöödega kehtestatud kiiruspiirang.

Kõigi hetkel kehtivate liikluspiirangute kohta leiab infot www.tarktee.ee.

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele: 

  • Austa teisi liiklejaid ja arvesta, et nemad on ka teel kuhugi nagu sina. Ohutum ja stressivabam liiklus algab iga inimese enda liikluskäitumisest.

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis