Eesti uudised

Mees sai uusaastaööl raketiplahvatuses viga (3)

Siim Randla, 2. jaanuar 2018 21:35
Foto: Teet Malsroos
Esmaspäeva hommikul sai Tallinna kiirabi väljakutse Stroomi randa, kus 35aastast meest oli vigastanud käes plahvatanud ilutulestikurakett.

„Ilutulestikurakett vigastas käsi ja nägu,“ rääkis Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas. Mees vajas haiglaravi. 23. detsembril lõhkes Võrus  sünnipäeva tähistanud mehe käes ilutulestikurakett, mis vigastas sõrmi. Mees kaotas väidetavalt ühe neist ja viidi haiglasse. Õnnetus juhtus Olevi tänava maja hoovis, kus alkoholijoobes 36aastane kannatanu oli koos seltskonnaga. Rakett võis kannatanu sõnul olla aegunud, selle olevat leidnud lapsed samast majast.

Tallinnas kulusid uue aasta esimesed tunnid päästjatel põlevate prügikonteinerite ja -kastide kustutamisele, sest inimesed panid pürotehnika tühjad kestad kohe pärast kasutamist prügikonteinerisse. Veidi enne aastavahetust said päästjad väljakutse Lasnamäele, kus kortermaja 1. korruse  rõdule lennanud ilutulestikurakett oli süüdanud paadimootori. Tulekahju oli nii suur, et rõduakna klaasid purunesid ja suits tungis korterisse.

Samal teemal

03.00.2018
VIDEO | Aastavahetus kiirabibrigaadi silme läbi, suurim koormus oli Koplis
02.00.2018
AASTA ESIMESEL ÖÖL KODU KAOTANUD MEES: vend ärkas, kui lagi oli juba leekides, tiris välja ema ja siis minu!
30.11.2017
Ilutulestik nõudis ohvri: sünnipäeva pidanud mees kaotas sõrme