(Teet Malsroos)

Esmaspäeva hommikul sai Tallinna kiirabi väljakutse Stroomi randa, kus 35aastast meest oli vigastanud käes plahvatanud ilutulestikurakett.

„Ilutulestikurakett vigastas käsi ja nägu,“ rääkis Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas. Mees vajas haiglaravi. 23. detsembril lõhkes Võrus  sünnipäeva tähistanud mehe käes ilutulestikurakett, mis vigastas sõrmi. Mees kaotas väidetavalt ühe neist ja viidi haiglasse. Õnnetus juhtus Olevi tänava maja hoovis, kus alkoholijoobes 36aastane kannatanu oli koos seltskonnaga. Rakett võis kannatanu sõnul olla aegunud, selle olevat leidnud lapsed samast majast.

Tallinnas kulusid uue aasta esimesed tunnid päästjatel põlevate prügikonteinerite ja -kastide kustutamisele, sest inimesed panid pürotehnika tühjad kestad kohe pärast kasutamist prügikonteinerisse. Veidi enne aastavahetust said päästjad väljakutse Lasnamäele, kus kortermaja 1. korruse  rõdule lennanud ilutulestikurakett oli süüdanud paadimootori. Tulekahju oli nii suur, et rõduakna klaasid purunesid ja suits tungis korterisse.

Jaga artiklit

3 kommentaari

T
Teodor   /   18:10, 3. jaan 2018
Kõige paremad on Poola raketid, need pühivad majad maa pealt.
K
Kai  /   07:18, 3. jaan 2018
Karmavõlg

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis