17
fotot
Avarii Mäo viaduktil 2. jaanuaril 2018. (Kaspar Pokk / Kanal 2)

Täna kella 19 paiku põrkasid Mäo viaduktil kokku kaks sõiduautot. Nii Opeli kui ka Volkswageni juhid tahtsid Paidest Rakvere poole ehk otse sõita, kuid viaduktil läheb kaherealise tee vasak rada vaid otse, paremalt saab teha mahapöörde Tallinna suunas. 

Vasakul sõitis vanem mees oma Opeliga, parempoolsest reast hakkas vasakule reastuma Volkswageni roolis olnud noorem mees, kes rammis Opelit, edastas Kaspar Pokk Kanal 2-st. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Opel teepiiretesse, Volkswagenil tuli üks esimene ratas alt ära ja masin jäi teele.

Kuigi politseinikud selgitasid sündmuskohal, et õnnetuses on süüdi Volkswageni juht, ei võtnud mees süüd omaks, ja politsei alustab nüüd menetlust.

Mõlemad juhid olid kained, sõidukites olid vaid juhid, keegi vigastada ei saanud.

Jaga artiklit

32 kommentaari

K
kuti  /   05:08, 3. jaan 2018
Minule tundub, et avarii toimus seal, kus on veel kolm rida. Parempoolne lubab ainult paremale pöörata ja keskmine ning vasak otse.
K
kodanik  /   04:25, 3. jaan 2018
See juhtub siis kui ehitatakse ülikallis 3 viaduktiga EU-rahastaud liiklussõlmede kogum ning nendest kõige olulisemal (selle kõige Paidepoolsema viadukti oleks võinud üldse ehitamata jätta) jäetakse välja ehitamata üks peale- ja mahasõidutee ning tehakse selle asemel ohtlik tasaristmik viaduktile...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis