Otepää ja selle ümbrus (Aldo Luud)

Pärastlõunal on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel niisked või märjad. Kohati sajab vihma ja nähtavus teedel võib olla sajust piiratud.

Ilmaprognoosi kohaselt õhtul üksikutes kohtades sajab vihma. Õhutemperatuur on plusspoolel, Eesti kaguosas langeb 0°C lähedale. Öösel sajab kohati vihma, sisemaal ka lörtsi või lund. Idapoolsetes maakondades on vähesed miinuskraadid, mujal on õhutemperatuur pluss poolel.

Teedel on libeduseoht!

Kolmapäeval madalrõhkkond eemaldub ja veidi mõjusamaks saab idapoolne kõrgrõhuala. Siin-seal on sajuhooge lörtsi ja vihmana, sisemaal kohati ka lumena. Tuul puhub lõunakaarest, öö hakul on veel puhanguid 15 m/s, seejärel jääb nõrgemaks. Õhutemperatuur on ööpäeva vältel vahemikus -1 kuni +2 kraadi, meremõjuga rannikul tuleb kuni +4 kraadi.

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele: 

  • Teadvusta oma liikluskäitumist – ära pane kaasliiklejaid olukordadesse, kus Sa ise end leida ei sooviks. Arvesta alati teiste liiklejatega!

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

Jaga artiklit

1 kommentaar

O
Olge mureta  /   03:10, 3. jaan 2018
Seda lund ei tule kuskilt, võib olla teeb mõne miinuskraadi aga lund ei tule, ehk siis püsiv lumikate on minevik. Terve jaanuar on pm soe.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis