Reese Witherspoon (Panthermedia)

Üle 300 Ameerika naisnäitleja, -stsenaristi ja režissööri alustasid rahakogumiskampaaniat, võitlemaks seksuaalse ahistamise vastu nii filmitööstuses kui ka mujal.

Kampaania „Time's Up“ (“Aeg on ümber“), mille toetajate seas on sellised superstaarid nagu Reese Witherspoon, Natalie Portman, Cate Blanchett, Eva Longoria ja Emma Stone, on 15-miljonilisest sihteesmärgist kogunud juba 13 miljonit. Raha kasutatakse seksuaalse ahistamise ohvrite juriidiliseks abiks sõltumata ohvri soost.

BBC Newsi teatel on projekt sihitud peamiselt neile, kes ei suuda advokaati palgata, nagu näiteks põllumajandus- või vabrikutöölised. „Läbitungimatu ainuvõimu aeg on ümber,“ deklareerib New York Timesis leheküljesuurune nn solidaarsuskiri. 

Jaga artiklit

8 kommentaari

R
raharaharaharaha  /   13:55, 3. jaan 2018
muudab kõik ilusaks.
R
Reede  /   10:14, 3. jaan 2018
Kuidas raha saab aidata ahistamise ohvreid jääbki arusaamatuks. Kas raha kustutab (no ilmselt kustutab) mälust kõik koletud üleelamised?
Pakun välja, et tegemist on rohkem tähelepanuvajadusega ja nüüd, kus raha hakatakse ka veel andma oma haige fantaasia ahistamise eest, tuleb juhtumeid rohkem päevavalgele.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis