Krimi

Südikas naine astus Tartus röövlile otsustavalt vastu (3)

Toimetas Denes Kattago, 2. jaanuar 2018, 11:54
Käekott Teet Malsroos
Politsei- ja piirivalveameti Lõuna prefektuur registreeris pühade ajal mitmeid rikkumisi ja kuritegusid. Märkimisväärseim oli ebaõnnestunud röövikatse Tartus.

Röövimiskatse

1. jaanuari hommikul püüdis 22-aastane mees Tartus Riia tänaval rebida 63-aastase naise käest ära tema õlakotti. Südikas naine osutas noormehele tugevat vastupanu ning tal õnnestus oma purunenud sangaga kott kindlalt enda käes hoida. Kuivõrd noormehele ei õnnestunud kotti oma haardesse saada, jättis ta keskealise naise rahule ning lahkus. Noormeest takistanud naine helistas seepeale häirekeskusele ning politseil õnnestus noormees kiirelt piirkonnast tabada ning kinni pidada.

Kehalised väärkohtlemised

 

31. detsembri varahommikul puhkes Tartus Laial tänaval tüli kahes erinevas seltskonnas viibinud isikute vahel. Sõnavahetus päädis rüselusega, milles sai viga 24-aastane mees. Politsei pidas lööjad kinni ning viis nad esmalt arestikambrisse kainenema. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti ning seejärel selgituste andmiseks politseisse.


31. detsembri pealelõunal teatati politseile, et Valgas Kesk tänava korteris lõi alkoholi tarvitanud perepoeg 78-aastast isa, kes sai viga. Meedikud andsid vanahärrale esmaabi kodus. Politseile on isa rünnanud mehe isik teada ja juhtunut uuritakse kriminaalmenetluses.

3 KOMMENTAARI

t
Tiina 2. jaanuar 2018, 12:39
Vot selline on õige Tartu naine, aga sellele 22-aastasele poisinagale peaks ikka paar aastat antama!
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee