Käekott (Teet Malsroos)

Politsei- ja piirivalveameti Lõuna prefektuur registreeris pühade ajal mitmeid rikkumisi ja kuritegusid. Märkimisväärseim oli ebaõnnestunud röövikatse Tartus.

Röövimiskatse

1. jaanuari hommikul püüdis 22-aastane mees Tartus Riia tänaval rebida 63-aastase naise käest ära tema õlakotti. Südikas naine osutas noormehele tugevat vastupanu ning tal õnnestus oma purunenud sangaga kott kindlalt enda käes hoida. Kuivõrd noormehele ei õnnestunud kotti oma haardesse saada, jättis ta keskealise naise rahule ning lahkus. Noormeest takistanud naine helistas seepeale häirekeskusele ning politseil õnnestus noormees kiirelt piirkonnast tabada ning kinni pidada.

Kehalised väärkohtlemised

 

31. detsembri varahommikul puhkes Tartus Laial tänaval tüli kahes erinevas seltskonnas viibinud isikute vahel. Sõnavahetus päädis rüselusega, milles sai viga 24-aastane mees. Politsei pidas lööjad kinni ning viis nad esmalt arestikambrisse kainenema. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti ning seejärel selgituste andmiseks politseisse.


31. detsembri pealelõunal teatati politseile, et Valgas Kesk tänava korteris lõi alkoholi tarvitanud perepoeg 78-aastast isa, kes sai viga. Meedikud andsid vanahärrale esmaabi kodus. Politseile on isa rünnanud mehe isik teada ja juhtunut uuritakse kriminaalmenetluses.

Jaga artiklit

3 kommentaari

T
Tiina  /   12:39, 2. jaan 2018
Vot selline on õige Tartu naine, aga sellele 22-aastasele poisinagale peaks ikka paar aastat antama!
M
mõttetu õiguskaitse ja mõttetu riik  /   21:43, 2. jaan 2018
Ära loodagi, et pätt vangi pannakse. Küll kohtus lõngus õigeks mõistetakse ja vanamemm maksab veel kõvasti talle kahjutasu. See on meie kohtupraktika reaalsus.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis