Krimi

Aastavahetus oli politseile töine, kuid suuremate vahejuhtumiteta

Toimetas Maarit Stepanov, 1. jaanuar 2018 17:32

3 KOMMENTAARI

w
Wurstenberg/ 2. jaanuar 2018 07:05
Tavaline asi. Kohe peale püha öeldakse, et oli rahlik aeg. Ja mingi aeg edasi hakkab uudistes ilmuma - siin peksti, seal varastati, kükametsas rööviti...
k
Kahju/ 1. jaanuar 2018 18:29
Kahjuks ohutusnõudeid eiravaid raketilaskjaid nad taltsutada ei suuda. Mõni laseb lausa maja juurest paar sammu, aga Mupo küsib kõigepealt, mida lastakse ja siis ütleb, et ega me mõõta ei saa. Praegu kõik lasevad. Miks siis üldse mingid ohutusnõuded kehtestatakse, kui neid ei suudeta kontrollida ja süüdlasi karistada.?
p
Pole üllatav./ 2. jaanuar 2018 02:00
Õismäel lasi üks perekond rakette umbes meetri kaugusel kõnniteest, mis oli üsna rahvarohke, sest tiigi ääres saluuti vaadanud inimesed olid teel koju. Pole raske arvata, mis juhtus: patarei vajus ümber ning selle laengud plahvatasid inimeste seas. Mina sain ühe laeguga vastu jalga, mis jälgi õnneks ei jätnud aga mu kõrval olnud vanem mees sai paugu rindkeresse, mis oli juba üsna ohtlik, sest ilutulestikuga näkku saades võib inimene invaliidiks jääda. Muide, pere nähes et rahvas sai nende patareiga pihta, läks veidi eemale ja jätkas süüdimatult kõnniteel ja autode kõrval rakettide laskmist!