Halvad ilmastikuolud Tallinn-Tartu maanteel. Pilt on illustratiivne. (Teet Malsroos)

Kuigi pärastlõunades teeolud olid suurematel teedel head, võivad keerulisi olukordi tekitada halb nähtavus ja paigutine jäide.

Täna pärastlõunal on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel puhtad ning niisked, märjad või soolamärjad. Nähtavust halvendab paljudes kohtades sadav vihm või uduvihm, põhja pool ja Hiiumaal on paiguti ka udu. Teetemperatuurid on enamasti napilt plusspoolel, kuid põhja ja ida pool kohati nullis või kerges miinuses.

Prognoosi kohaselt jätkub eeloleval õhtul ja ööl sajune ilm. Mitmel pool sajab vihma ning kohati, peamiselt Ida-Eestis, ka lörtsi. Õhutemperatuur jääb õhtul +3..+6°C ning öösel +1..+6°C vahemikku. Nii õhtul kui öösel võib teedel olla udu. Öösel on idapoolsetes maakondades jäiteoht!

Maanteamet paneb sõidukijuhtidele südamele, et pimedal teel autost väljudes tuleks olla ettevaatlik ning tagada nii enda kui ka sõitjate ohutus. Halva nähtavuse korral ja pimeda ajal asulavälisel teel hädapeatumise korral tuleks sõiduteel viibides kanda ohutusvesti.

Maanteeamet ootab liiklejatelt teeolude kohta infot telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

Jaga artiklit

1 kommentaar

P
Pidi ju esinema Piirivalveameti puhkpilliorkester  /   16:51, 1. jaan 2018
Ja madalamates kohtades Anne Veski?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis