Pilt on illustratiivne. (Aldo Luud)

Aasta esimesel hommikul kell 6.55 sai häirekeskus teate, et Jõgeva vallas Kantkülas Jõgeva-Mustvee tee 16. kilomeetril on auto kummuli kraavis. Sündmuskohal selgus, et autost veidi eemal on raskelt viga saanud ja teadvuseta 19aastane noormees.

Politsei teatel viidi noormees haiglasse. Päästjad otsisid termokaameraga samast piirkonnast ka teisi võimalikke kannatanuid, kuid õnneks enamaid ei olnud. 

Politsei selgitas, et Audi A4 juhtinud noormees kaotas Jõgevalt Mustvee suunas liikudes sirgel teelõigul juhitavuse ning sõitis teelt välja, kus masin rullus kordi üle katuse. Teeolud õnnetuspaigas olid head ja sõiduki rehvid vastasid nõuetele.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht ütles, et noormehe seisund on kriitiline, sest autost välja paiskumise käigus sai ta eluohtlikke vigastusi. „Menetluses selgitab politsei kõik üksikasjad, sealhulgas ka juhi kainuse, kuid kaine pea kõrval on teisigi nõudeid, millest kinnipidamine aitab päriselt ellu jääda. Turvavöö kandminegi on seepärast kohustuslik ühtmoodi kõigile. See aitab kindlalt ja turvaliselt autoistmel püsida ning rulluva masina alla jäämist vältida,“ märkis Hallik.

Jaga artiklit

28 kommentaari

V
vale pealkiri  /   06:07, 2. jaan 2018
mitte mees vaid tatikas
J
J.O  /   22:15, 1. jaan 2018
Kas te olete kõik segi? Kellegi poeg, kellegi väga hea sõber, kellegi vend on kriitilises seisundis haiglas ja teie tulete siia oma imelikke kommentaare jagama. Peaksime lootma, et kõik läheb hästi ja noor elu ei jää elamata, sellepärast et turvavöö oli kinnitamata (kuigi väga võimalik et selle ununemise pärast antud juhtumis noor üldse elab veel). Miks peab nii õel ja parastav olema. Olgu see meeldetuletuseks meile kõigile et auto on siiski väga ohtlik ja seda ei tohiks unustada! Loodan et nende õelate kommentaatorite sõpradega kunagi midagi ei juhtu. See koorem on suur, räägin oma kogemustest.. Saadan omalt poolt kõik inglid sinu juurde ja loodan et kõik läheb hästi!! Vaprat võitlust nii noorele kui ka kõigile tema lähedastele!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis