Krimi

Vanalinnas kustutati restorani, südalinnas kähmeldi nii et veri väljas 

Toimetas Denes Kattago, 29. detsember 2017, 10:07
Viru keskusFoto: Heiko Kruusi/Linnaleht
Päästeameti Põhja päästekeskus sai eile väljakutse Tallinna vanalinna restorani. Politseinikud pidasid kinni Viru keskuse ees kakelnud mehed.

28. detsembri õhtul kell 19.05 tuli päästjatele väljakutse, et kesklinnas Uuel tänaval asuva hoone korstnast lendab sädemeid ning majas sees on suits. Hoones asub restoran, mille külastajad oli põlengu puhkedes hoonest välja juhatatud.

Samal teemal

Päästjate saabudes oli näha tõsist sädemete lendu korstnast. Kontrollinud üle korstna ja maja pööningu, leidsid päästjad, et lisaks tahmapõlengule korstnas oli pööningul põlema süttinud ka korstna ümbruses olnud plastik nii umbes ruutmeetri jagu. Päästjad kustutasid põlengu, jahutasid konstruktsioonid ning kontrollisid üle ka kõrvalasuva maja, et olla veendunud, et sädemed ei ole süüdanud sealseid eluruume.

Tahmapõlengud tekivad reeglina puhastamata korstnas ning lõhuvad tõsiselt kütteseadet. Loodetavasti vaatavad majaomanikud selle hoone küttesüsteemi nüüd hoolikalt üle, et tahmapõlengust ei oleks tekkinud pragusid, kust pääseb tuli ka maja süütama, ning lasevad spetsialistil süsteemi puhastada ja parandada.

Kehalised väärkohtlemised

28. detsembril teatati, et Tallinna vanalinnas Kullassepa tänaval asuvas kortermajas tekkis konflikt kahe majaelaniku ning neist ühe juures viibivate külaliste vahel.

28. detsembril teatati, et Tallinna kesklinnas Tatari tänaval asuvas kortermajas lõi 27-aastane mees 26-aastast meest. Politseinikud pidasid 27-aastase mehe kinni.

Avaliku korra raske rikkumine

28. detsembril teatati, et Tallinna kesklinnas Ants Laikmaa tänaval toimus kaklus kolme mehe vahel ning kõik said kergemaid vigastusi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee