Ohtuleht.ee 10. jaanuar 2018 10:22
Tänase saate külaliseks on ajakirjanik Katrin Helend-Aaviku, kes elab poole ajast Londoni lähistel. 

Kõigepealt räägib Katrin inglaste kummalistest ja naljapakkuvatest harjumustest, näiteks ei armasta nad nõusid pesuvahendist puhtaks loputada. Miks see nii on, ei ole saatekülaline päris lõpuni aru saanud.

Inglaste sotsiaalsüsteem on Katrini sõnul hea - näiteks võib üksik pensionär kenasti 11 naelaga korterit üürida. Lisaks tulevad saates teemaks Brexiti mõjud ja see, kuidas suhtutakse kuningaperesse. 

Saadet juhib Liina Metsküla. 

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

ÜKs 21. jaanuar 2018 22:25
Kuidas saab inimese käest, kes vaid jupi kaupa Inglismaal elab, vaid oma elukaaslast, elukaaslase ema ja paari sõpra lähemalt tunneb, küsida millised need inglased siis on ja milline näeb välja elu Londonis? Ajakirjanik vastab iga küsimuse peale ma arvan, või minu arvates, või mulle on jäänud mulje. Sedasi igasugu kuulujutud algust saavadki! Inimene ei tea isegi täpselt kus ta elab. Stevenage on Londoni südamest ümbes 70km kaugusel asuv 87 000 elanikuga linna. Elada Stevenage tähendab ikka midagi täiesti muud kui Londonis. Kas ajakirjanik ise kohalike lehti ei loe ja uudiseid ei vaata, või siis ise täpsemalt ei uuri infot kohaliku sotsiaalsüsteemi ja eluolu kohta? Tõesti kurb sellist puudulikku juttu Inglismaa elu ja olu kohta kuulata.
Aqua 12. jaanuar 2018 11:24
Elasin mitu aastat Londoni lähedal ja olin lähedases konatktis paljude peredega. Ei nõustu kõigega, mis ajakirjanik räägib. Nõusid loputatakse väga hoolega, juuakse teed, ilmast räägivad vanemad inimesed. Nooremad on täpselt nagu kõik teised rahvused. Inglased on heatahtlikud ja selle taga on nende ülimalt hästi toimiv sotsiaalsüsteem, Nad teavad, et nende riik ei jäta neid kunagi hätta. See ongi põhiline erinevus eesti ja uk vahel. Majandusest ei räägigi, pole mõtet.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS