Eesti uudised

Nunnarüüs eestlannad Soome seksfilmis  

Kirsti VAINKÜLA , 19. oktoober 1999 00:00
nunnad: 449 krooni eest 90 minutit eesti naise vabameelsust ja trullakat ilu.
Soomlaste uue seksfilmi "Nunnad" peaosas mängib eestlanna. Noor rinnakas ema, kelle kõhtu kaunistab värske keisrilõike arm.

Kolmeosaline Soome seksfilm "Nunnad" algab Helsingi õigeusu kirikus. Heledapäine Sabina hiilib pärast palvust kiriku käärkambrisse, istub peegli ette ja kerib üles oma pika hõlsti. Kaamera näitab Sabina kõhtu. Pikk arm tunnistab, et tüdruk on hiljuti keisrilõike abil lapse ilmale toonud.

Kõik pühadust rüvetava filmi naisosad on trullakate ja hiigelrindadega eesti tüdrukute täita. Vähemalt lubab seda kiri kassetiümbrisel. Tüdrukute eestipärased nimed on ka subtiitrites. Tõsi küll, ainult eesnimed: Jaana, Kajia, Heidi, Milla jne.

Kaugel-kaugel valges Põhjalas on väike klooster, kus nunnadeks riietatud Jaana, Kajia, Heidi ja Milla elavad karmi masohhistliku abtissi ja seksi orjuses. Hea kardinal saab aga munkade ja nunnade liiderlikkusest teada ning otsustab kloostri sulgeda. Mille peale himur abtiss muudab kloostri nunnade suureks rõõmuks bordelliks.

Nunnad seksivad eesti keeles

"Kõik filmis mängivaid naised on eestlased ja mehed ameeriklased," kinnitab seksfilmidega kaupleva firma Dressmann klienditeenindaja Ado Marmar. Ja punastab. "Tegelikult on kohe aru saada, et eesti naised. Nad räägivad seal ju eesti keeles," teab Ado.

Nunnavideo karbikaanel kinnitatakse, et eestlannade kehastatud noorte nunnade perverssused pälvisid Barcelona seksimessil rahvusvahelist tunnustust. "Lavastaja Mikko Jylhä tagab suure rahulduse ning video ei jäta kedagi külmaks. Kaastegevad eesti tegelased," pakub videolevitusfirma reklaamleht kaupa.

Üldjuhul Dressmann seda eestlannadega filmi käest-kätte ei müü. Ikka posti teel, hinnaks 449 krooni.

Palgaks lõbu ja rahuldus

Politseiameti pressiesindaja Mart Sooniku sõnul ei ole seksfilmides mängimine keelatud. "Kuid maksuamet peaks tüdrukutest väga huvitatud olema," märkis Soonik neidiste kohta, kes oma rasket tööd vaevalt tasuta tegid.

Kevadel, kui "Õhtuleht" külastas Tallinna kesklinnas Gonsiori tänavas korterit, kus soome seksitäht Henry Saari parajasti eesti tüdrukutega uut erootikafilmi väntas, väitis produtsent-operaator-rezhissöör Ilmar Tuisk, et piigad osalevad tema filmides tasuta. Rahulduse pärast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee