Nädala TOP

TOP 5 | Omasid toida (6)

Elis Kusma, toimetaja, 22. detsember 2017, 17:09
 Stanislav Moshkov
Roheline abilinnapea Züleyxa Izmailova on kiire õppija. Nii jätkab ta Keskerakonna sissetöötatud praktikat palgata abilisteks-nõunikeks just erakonnakaaslasi. Teisalt saab roheliste toiduahelajupike linnavalitsuses ehk isegi liiga palju tähelepanu, kui märkamata jääb, et parasjagu on maavalitsustest saamas regionaalhalduste talitused, mis võimaldab valitsuskoalitsioonil tasustada ustavaid parteilasi märksa suuremas mastaabis.

Telemaastiku murelaps

President Kersti Kaljulaidi väljakäidud mõte liita Tallinna TV kanaliga ETV+ lööks vähemalt kaks kärbest korraga – esiteks tõmmataks pidurit Vene telekanali PBK rahastamisele maksumaksja poolt, teiseks muutuks arvatavasti ka Tallinna TV sisu. Nähtavasti selles suunas, et peaminister Jüri Ratas ei peaks seal väljaöeldu eest enam kunagi vabandust paluma.

Ajalugu kirjutab end ise

Edgar Savisaarelt võib oodata palju, kuid mitte enam erakonna ajaloo jäädvustamist tulevaste põlvkondade jaoks. Nii on mõistlik otsus vabastada endine esimees palgaliselt erakonna ajaloonõuniku kohalt. Olgugi, et 1000eurone taskuraha siiski jääb. Hoopis odavam on erakonnast välja heita Priit Kutser, kes lubas Keskerakonna siseelust mahlaka teose üllitada. Täitsa küsimata.

Vallarahvas lumehelveste vastu

Kuidas nimetatakse inimesi, kes ärrituvad ja solvuvad pisemategi asjade peale ja ei jäta seda enda teada? Nii mõjuvad jääkristalli kujutisega vapp ja lipp, mis tekitanud Jõgeva valla elanikes suurt pahameelt, omal moel nagu rusikas silmaauku. Madruse tänava rahvas tervitab!

Aastahoroskoop kahe lausega

Aasta alguses soosib Saturn tugevat ühtekuuluvustunnet oma rahvaga, kuid kevadel saavad alguse poliitilised intriigid ja võib toimuda muutusi erakondade juhtimises, mis pakub kõneainet vähemalt sügiseni, kui tähelepanu keskpunkti tõusevad hoopis pehmemad väärtused, nagu perekond ja abivajajate toetamine. Donald Trump võib, aga ei pruugi jätkata Ameerika Ühendriikide presidendina.

6 KOMMENTAARI

a
Arvamus 13. jaanuar 2018, 13:18
Presidendi soov muuta Tallinna TV poolest saadik venekeelseks, rikuks kõige sümpaatsema kanali. See on lauslollus, ega venelased seda seetõttu vaatama...
(loe edasi)
t
tähelepanek 4. jaanuar 2018, 12:53
Toiduahela 17 aastane rakendamine Reformi poolt lõi pretsedendi ja miks mitte seda ka teistel erakondadel kasutada, kas nemad on halvemad? Selge on ka see, et Roheliste juht otsiski kaadrit oma erakonnast-see on loogiline.
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee