Eesti uudised

Kindlustuseta korterite elanikud jäid pärast gaasiplahvatust suurde rahahätta (11)

LISA KOMMENTAAR

23. detsember 2017 14:50
kummipuu 23. detsember 2017 10:16
Minu meelest küll konkreetselt selle juhtumi puhul peaks linnavalitsus reservfondidest raha maksma,Praegu on küsimus küll linnaosa ametnike tegemata töös või siis ühistu esimehe töö puudujääkides.Kui on gaasiküte, siis peaks olema kohustuslikus korras võimaldatud kontroll, mitte aga nii, et kui tahan, lasen kontrollida ja kui ei taha, siis ei lase.
Urmas 2 22. detsember 2017 20:08
Tallinnas maksab kahetoalise Swedbank´i kindlustus kuus alla 9 euro, vähemalt sõlmisin lepingu mõned aastad tagasi. Ämma korteris uputas ülemine naaber terve esiku, WC, vannitoa ja köögi üle. WC poti survevoolik lõhkes, naabrit kodus ei olnud ja ämma ka ei olnud, kui ämm lõpuks saabus, tuli laest vett ladinal nagu paduvihma, lambijuhtmed ka lühises. Aga naabri kindlustus palkas remondifirma ja firma tegi korteri nädalaga korda. Kõik vettinud viimistlus võeti maha ja tehti uuesti ja isegi ilusamalt kui enne oli. Peale seda kindlustasime oma korteri ka ära, sest lihtsam on kuus see 8 eurot maksta, kui hakata ise alumiste naabrite remondiarveid kinni maksma!
aga 23. detsember 2017 12:29
miks ei võiks see kindlustus-tagatis olla automaatselt üüride-rentide-maamaksude kaasosa?
Urmas 22. detsember 2017 17:54
Minu arvates on kindlustus nii elementaarne ja sellele leiduv summa tuleks igal juhul leida. No ei tea sa kunagi ette, millal midagi võib juhtuda. Oli isegi sügaval nõukaajal korter kindlustatud, aastaid maksime nagu "surnud hibuse eest", aga ühel sügishommikul oli tekkinud lühis kraanikausi kohal olevas boileris ja pani natuke kööki põlema. Õnneks olime ise kodus. Kindlustus maksis kõik välja, mille ette lugesin ja mis oli kahjustatud- alates 0,5kg mannast jms suitsukahjustusi saanud toiduainetest ning lõpetades köögimööbli ja kogu korteri värkendusremondiga. Oi kui õnnelik olin, et oli kindlustus.
Need, kes elavad esimesest korrusest kõrgemal, võiksid mõelda oma kindlustuslepingusse lisada punkti vastutuskindlustuse osas kolmandate isikute suhtes.
Ei ole mitte ühegi kindlustusfirma palgal ametlikult ega mitteametlikult!
Artikkel 22. detsember 2017 15:44
on eksitav. Rahahätta võivad jääda ka kindlustusega korterid, kui teatud riskid on välistatud. Lisaks on nad hoolega maksnud kindlustusele. Nagu surnud hobuse eest.
22. detsember 2017 16:32
Kui seadmed olid paigaldatud valesti, valedesse tingimustesse siis ei oleks ka mingi kindlustus aidanud.
Nojah 22. detsember 2017 15:36
Küll aga on riigil raha sissetoodud pagulastele korterite soetamiseks. Kas siis neile, oma rahva peredele, ei ole võimalik üürida need kümmekond korterit paariks aastaks, kuni nad oma maja remonditud saavad?!
hmm 22. detsember 2017 15:20
tulekahjude puhul pole kunagi kirjutatud põhjustest. Isegi pool aastat hiljem mingi häma. Miks see gaasiplahvatus toimus?
:) 22. detsember 2017 15:14

.... 22. detsember 2017 15:06
kohe näha, et pole kogukonda, kes aitaks...kui Sargveres põles korter ja pool katust, aitas nii omavalitsus ja ka riik, samuti inimesed annetasid....