Meedia

Ladõnskaja-Kubits Reformierakonna reformimisest: minul on Hannost kahju!

Denes Kattago, 22. detsember 2017 08:57

5 KOMMENTAARI

i
irw/ 22. detsember 2017 12:50
IsamaaReeturiteLiidu lõpp ei ole enam kaugel !
i
Isamaaliidu kauaaegne ja nüüd endine valija/ 22. detsember 2017 11:25
Mis siis nüüd see "isamaa" liit siin kollases ajalehes vingub???
Kükitate ja mõnulete ju ISE selle kölvardi ja toomi jana keskerakonnaga ühel meelel ühes võimupuntras.Häbi ei ole sellised kremlierakonna ees liptsejad olla, võimu nimel pole teil ei isamaalist eetikat ega moraali ENAM ollagi....need kadusid koos Mart Laari taandumisega.
Foorumis on teid lausa häbi vaadata/kuulata.
Mart Laari Isamaaliit oli ISAMAAliit selle sõna tegelikus ja väärikas tähenduses.
Tänaseks olete nende respuublikatega kauaaegse erakonna, tugeva toetusega erakonna ära häbistanud, põhja lasknud, kauaaegsed valijad ja toetajad minema peletanud oma demagoogia, intrigeerimiste ja võimu nimel ükskõik kelle ees lömitades.
Nüür arvate, et siin kollase meedias selliseid artikleid vorpides saate toetajaid juurde?
Mis teie artiklist siin kasu on? Ikka jälle "kulu ja kirjadega"....RAHA, RAHA, RAHA, ainus mõte poliitikat ajades..RAHA!
Mitte SENDI eest ei ole sellest artiklist ühelegi eestlasele kasu.Nii nagu Ratas korra teile sõrmega viibutab, nii lasete ennast kummargile ja võtate alandlikult kuuma kartuli suhu.
Kas teil Mart Laari ees häbi ei ole hakanud???
Endi kauaaegsete valijate ja toetajate ees teil häbi ei ole hakanud, muidu ei sülitaks te neile viimastelegi näkku ega lipitseks selle keskerakonnaga nii magusalt.
Soovitaks teil kollases meedias vähem tühja õhku lugejatele saata ja tegeleda selle asemel endi ( viisakas oleks mitte enam nimetada MART LAARI ISAMAAerakonnaks) erakonna päästmisega päris põhjavajumisest.
t
TjT/ 22. detsember 2017 09:52
On muidugi kole, et riigitüüri juurde kipuvad tegelased, kelle aated, maailmavaade ja ideed muutuvad kui Eesti ilm. Vaadake oravaid: nagu rahakoti juurest minema aeti, nii kaklus lahti. Kus siin nüüd siis riigimehelikkus on? Aga selliseid lipitsejaid ja karjeriste on igas erakonnas. Eesti riigi ja rahva käekäik on siinjuures tagumisel kohal, peaasi, et ise piruka juurde pääseks.
l
ljasdh937409/ 22. detsember 2017 09:43
Rõivas ja Pevkur olid ka muidugi eriline feil. Samas oravate ülbus tõusis Ansipi ajal taevasse ja selle nahka kogu värk läkski.
Tuleb vaid kasuks neil pisut opositsioonis istuda...
n
neh/ 22. detsember 2017 09:19
oravad on hirmsad kisklejad alati olnud, hullemad kui krokodillid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee