Eesti uudised

101 KOHTUMIST: Keskerakond peab riigikogu valimisteks kohtumisi valijatega (9)

Toimetas Denes Kattago, 21. detsember 2017 07:24
Keskerakonna valimispidu Foto: Tiina Kõrtsini
Keskerakond korraldab järgmise aastanumbri sees 101 kohtumist erinevates valdades ja linnades üle Eesti, et anda inimestele võimalus erakonna juhtpoliitikutele riigikogu valimiste programmi koostamiseks oma sisend pakkuda.

Keskerakonna peasekretäri Mihhail Korbi sõnul soovitakse Eesti elanikke ärgitada enam poliitikakujundamises kaasa lööma. „Tallinna positiivne programm on näidanud, et inimestel on huvi kaasa rääkida. Linnavalitsus on paljud head ideed just selle programmi raames ellu viinud ja usume, et sama on võimalik riigitasandil,“ rõhutas Korb ning lisas, et tegemist ei saa olema tühipalja aruteluga, vaid olulise sisendiga erakonna programmi loomisel riigikogu valimisteks.

Samal teemal

Korb tõdes, et paljud head ja edasiviivad mõtted, aga ka mured ei jõua kunagi ajakirjanduse veergudele ega poliitikuteni ning seetõttu soovib Keskerakond tulla ise inimeste juurde. „Oodatud on kõik Eesti inimesed, sõltumata nende ametist, vanusest või emakeelest. Eesti areng ja inimeste heaolu kasv peab olema meie kõigi ühine eesmärk,“ rõhutas Korb. Ta selgitas, et lisaks Keskerakonna juhtivpoliitikutele kaasatakse kohtumistele ka oma valdkonna eksperdid ja kohaliku elu eestvedajad.

Just 101 kohtumist tehakse Korbi sõnul Eesti Vabariigi sajandale juubelile, aga ka riigikogule mõeldes. „Suurim kink, mille saame oma riigile teha, on selle tulevikust hoolimine ning selle heale käekäigule panustamine,“ ütles Korb.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee