Foto: TIINA KÕRTSINI
Siim Randla 21. detsember 2017 06:53
 Keskkriminaalpolitsei on saatnud Tallinna Televisiooni raha omastamist käsitleva kriminaalasja prokuratuuri, üks kahtlusalune Mart Ummelas eitab kategooriliselt enda seotust omastamisele kaasaaitamises.  

Ummelas ei ole aru saanud ega saa aru tänaseni, mida tema  tegevuses oli ebaseaduslikku. Ta on kinnitanud politseile, et  ei näe midagi kriminaalset Tallinna TV juhatuse liikmena antud allkirjades.  Ummelas kinnitab, et ei ole ühtegi eurot omastanud.  "Olen täitnud Tallinna TV nõukogu korraldusi. ""Mul on väga raske öelda, miks kogu see arutu ja alusetu nn kahtlustus ette võeti," lisas ta.  

ERR teatel on keskkriminaalpolitsei lõpetanud omastamises kahtlustatava Tallinna Televisiooni eksjuhi Toomas Lepa kriminaalasjas tõendite kogumise ning saatis kriminaalasja toimikud Põhja ringkonnaprokuratuuri süüdistuse esitamise otsustamiseks.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

15. mai 2018 11:06
Ummelas egas midagi hullu mine tuuselda natuke selle luuaga ,saad liikuma ja tervis ka tükki parem,närvid puhkavad võid tänaval kõva häälega röökida .-ennast välja elada ja seda vaid 5ööd ja päeva-kasuta see ära
Robinson 15. mai 2018 10:28
See on kartellipartei rünnak ebavõrdselt jõupositsioonilt Ummelase vastu. Seda saate näha veel mru valimistevahelist aega kuni valitsuse moodustab EKRE või mõni muu rahvust kaitsev partei. Pole vahet kes valitsuse moodustab,kas KE ,RE, Isamaa või SD , julged väljaütlemised saavad premeeritud üldkasuliku tööga pealinna tänavatel et sa oma suu kinni hoiaks. Aga ma soovitan pöörduda Katrin Lusti poole ,et ta tooks välja oma saates kuidas riik kohtleb oma paremaid poegi ja tütreid ja samas varjab varastamist Tallinna linnavalitsuses.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS