27 kommentaari

A
Ats  /   01:23, 3. jaan 2018
Tuleb lõpetada Venemaa narrimine ja raha raiskamine relvastumiseks. Võib osta palju tahad, aga tolku pole.
E
ei vaata enam  /   10:13, 22. dets 2017
eesti kanaleid,taevast paistab tasuta üle 1000e kanali
U
Urmas  /   19:46, 21. dets 2017
Satelliitpanniga on Hotbird satelliidilt vene kanalid ka vabalt ja tasuta vaadatavad. Eesti kanalid on Siriuse peal kõik kinni ja tasulised. Ma proovisin maal talumajas, kus internetiühendust ei ole TV kanalite valiku laiendamist SAT TV abil ja tutvusin erinevate satelliitidel pakutavate vabakanalitega. Hotbird tasuta Vene kanalid tundusidki kõige parematena. Pane taldrik üles ja vaata tasuta, ilma kaardipesata tuuner maksab paar eurot, seda vähemalt Uuskasutuskeskuses.
R
Raha pumpamine  /   17:40, 21. dets 2017
valepropaganda levitamiseks Eesti meediakanalites tuleb lõpetada, Sanuti tuleb lõpetada igas kontekstis militaarne laienemine ja üha suurenev taparelvade tootmine. Maksuraha tuleb paigutada oma riigi inimeste tervisesse, hammastesse ja elukvaliteedi parandamisse.
J
jah  /   15:14, 21. dets 2017
Sellepärast tulebki teadlikult vähem makse maksta.
40% tulumaksust läheb kohalikule omavalitsusele, kes paneb täiesti süüdimatult raha huugama ...
Tjextud!
  /   15:09, 21. dets 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
kolla  /   14:59, 21. dets 2017
Hea nupuke.Vatnikud saavad oma kõrid puhtaks kraaksuda.
O
Omnivoor  /   14:22, 21. dets 2017
Tuleb lõpetada igasugustesse mitte kohalikesse kanalitesse raha pumpamine. Vahet pole kas tegemist on Vene-, Läti- või mõne Jänkistani kanaliga.
S
S.a.a.s.t.  /   12:01, 21. dets 2017
Mode,sa võid kustutada ,aga ega sa sellepärast ERRi vaadatavust suuremaks ei tee.Eesti kanalid on lihtsalt mõtetude kordustega üks tõeline saast ja valede sasipundar.
E
ei huvita ERR lapsikus  /   11:43, 21. dets 2017
Jah,olen eelneva kirjutajaga nõus ,ise ka ei vaata eesti kanaleid kuna sealt pole midagi peale valede,reformierakonna tagatubade oravate mõnitamise ja laimamise valitsuse kohta.Teiseks on üks saadete kordamised pidevad aina ühed ja samad saated.Erakanalite uudiste saated on täis mingisuguste beibede igasuguseid moeetendusi ja reisikirjeldusi.Tehke eraldi saade neist,aga uudistes ei tahaks neid töllerdamas näha
N
Nõukaaegne.  /   10:19, 21. dets 2017
Kuidagi tuttav propaganda. Nõukaajal ka ei lastud (polnudki) muud vaadata, kuulata kui nõukogude propagandat. Näe, ei teatudki päriselt, kuidas õige kapitalism välja näeb. Olime tõesti kui udu sees. Kui keelata vene kanalid, ei teaks me, kuidas seal elatakse, mis propagandat tehakse, ega oskaks mingit muud seisukohta võtta kui meie erakondade kiidulaulu "heast Eestist". No päris ära keelata ei saaks. On ju teisi variante näha kuulda. Päris infosulg tänapäeval ei õnnestu. Kes tahab, leiab üles. Aga kuidagi tuttav tunne on küll. Täpselt nagu nõukaajal: "kui sa pole meie poolt, oled vaenlane"! Soomlasi sõimame venelaste pugejateks. Aga saavad hakkama ilma NATO-ta ja äri käib odava tooraine nimel. Poliitika ja äri on kaks erinevat asja, ei maksa segi ajada. Viga võib olla hoopis selles, et külvame liiga palju vene hirmu.
E
ery  /   11:42, 21. dets 2017
Keegi ei räägi keelamisest, loll kremli nats, vaid kesikute poolt raha paigutamisest kremli propagandakanalitesse. Kui suured “sõbrad” soomlased venelastega on, näitab värske luureskandaal, kus ülisalajases raadioluurekeskuses jälgitakse tähelepanelikult kremli vägede tegevust jne.
V
venelased  /   14:39, 21. dets 2017
käivitavad seal varsti uuesti õmblusmasinate tootmise.
P
pealtvaataja  /   09:39, 21. dets 2017
Ah et lahendust pole! Keskerakond nuumaku maksumaksja raha eest oma kodupartei elektoraati, kes ei ole riigile lojaalne, muudkui aga edasi... Kõik vaatavad seda jama pealt, ja Eesti Vabariigis ei leidu jõudu, kes takistaks vaenuliku propagandatoru "toitmist" meie oma raha eest?
Tsiteerigem klassikuid: Sit...kah!
A
agga  /   09:28, 21. dets 2017
Miks Õhtuleht ei kutsu boikoteerima Vene naftasaadusi? See on ju otsene Kremli kaakide sponsoreerimine.
Ä
ära...  /   10:37, 21. dets 2017
...räägi aiaaugust kui jutt käib vasikast! oled l...l või lihtsalt troll?
T
to ära.  /   14:38, 21. dets 2017
Oled kremli naftaärikatega mestis, et neid kaitsed?
Q
Qwert  /   09:25, 21. dets 2017
See, mida siin juhtkirjas välja pakutakse ei lahenda olukorda. Kunagi pidi ETV2 viima eestit lähemale venekeelsele elanikkonnalle. Ei teinud. Rohkem meenutas nö. ERR-i lattu jäänud saadete/filmide näitamiskohaks. Hea küll, saadi raha ETV+ jaoks. vaatajaskond marginaalne, kuna keda ei saavutatud, seda ikka ei saavutatud, ehk taas venekeelset elanikkonda. Keelata reklaami ostmist Vene kanalites? See ei ole lahendus. Demokraatlikus ühiskonnas ei ole üldiselt keelde, on vaid teatud piirangud, mis ei kahjusta enamust. Olen vaadanud Vene riiklikke kanaleid. Parim neist on Rossia1, mille diskussioonisaated on tasemel, sest kui venelane on aetud nurka, siis ta tegutseb vägagi efektiivselt ja loogiliselt. Nii on ka nende aktuaalsete saadetega. Esindatud on mõlemad pooled.
J
ja  /   09:23, 21. dets 2017
mida on pakkuda Vene kanalite asemele? Ammu leierdatud Ameerika märulid. Ka pole meil midagi vaadata vanaaasta õhtul, küll aga Venemaa toredaid kontserte ja huumorit. Ma ei tea mida see Rebane kardab, et peab oma l.õ.g.u lõksutama. Mina maksan ise oma paketi eest ja mitte keegi ei saa keelata mul vaadata, mida soovin. eesti kanaleid ei vaata.
T
T.Mets  /   00:44, 21. dets 2017
Kahjuks küll, aga Vene kanalid on igal juhul huvitavamad ERR-i omadest. Juhtkiri tahaks muidugi Vene propaganda asendada Brüsseli omadega. juhul, kui meie peavoolu meedia oleks huvitav ja ka usutav, siis ju polekski nagu vajadust võõraid kanaleid vaadata
T
Tje.Mjets  /   09:57, 21. dets 2017
Kallis R U S S, kui endale siia eestipärast nime trükid, ei tee see paadunud sibulat kuidagi magusamaks. Sinuarust on huvitav ja usutav, mida putler endal pudrumulgust välja ajab?
T
to T.Mets  /   11:56, 21. dets 2017
Huvitav ja ka usutav. Rõhk on sõnal USUTAV. No pole meie peavoolumeedias avaldatavad uudised usutavad,
J
Jüri  /   23:53, 20. dets 2017
Vene ajal olime me 24/7 nõukogude propaganda mõjuväljas, kuid siiski suutsime nii nendest kui välismaa saadetest leida teistsugust tõde. Kuidas meie praegune põlvkond on nii nõrgaks jäänud, et ei suuda enem tõde ega vale üksteisest eraldada ja tingimata vene propaganda ohvriks langevad, kuigi meie saated 24/7 püha tõde räägivad. Aga äkki siis olekski kasulik, kui keelamise ja ignoreerimise asemel ka nendes vene propagandakanalites mõni minut ka meie tõde levitataks?
O
oh ja  /   10:12, 21. dets 2017
Eestis enamusele valitsevale eliidile ei meeldi kui inimesed mõtlevad oma peaga neile meeldib kui inimesed usuvad nende propagandat ja ka käituvad vastavalt sellele
T
tore, aga kuidas...  /   21:57, 20. dets 2017
Lennuka pealkirjaga juhtkiri, sobiks hästi ka mõne partei programmi. Samas eks see ostmine on juba pikka aega kestnud ja loomulikult positiivne, et see teema on nüüd lõpuks üleval. Paraku on vale, et sinna on palju raha ´laristatud´ (näit. ca 8 korda vähem kui väikeste vaatajanumbritega eesti keelse Tallinna TV-le), pigem on küsimus põhimõttes.
Oletame, et riik võtab vastu seaduse, mis keelab omavalitsustel sellise ostu. Mis edasi? ETV+ võib ju ´võtta üle´ PBK-s toodetud programmi, aga sellega kujuneb sarnane olukord a la Savisaare valimisliit, kus vaatamata suurele rahakulutamisele ei oska sihtgrupp oma senist programmi üles leida, (mistõttu kohalike uudiste infosulg suureneks). Seega nõuaks see väga oskuslikku ülemineku kampaaniat, mis ei pruugi vaatamata sellele pakkuda rahuldaval tasemel tulemust. Variant oleks asendada ka partner (s.o juhul, kui ei keelata taoline ost), et programm poleks lauspropaganda (näit. TV Dožd), kuid see võiks viia selle suhteliselt objektiivse telekanali ülevõtuni Kremli poolt, kusjuures vaatajanumbrid ikkagi oluliselt väheneksid.
Ega head lahendust polegi, aga enamasti saavadki suuremad muutused saavad alguse perspektiivitundega tehtud algatustest. Näiteks ETV+ saaks üha enam kasutada seda, et ka televisiooni olemus muutub ning leidma viisid, et kohalikud vene noored leiaksid pigem arvuti ekraani taga istudes lihtsamini üles ETV+ poolt toodetud uudised, muu informatsiooni ja ka teleprogrammi...
O
oh ja  /   10:16, 21. dets 2017
näib, et ilmselt paraku on tõde selles, et isegi paljud eestlased kes valdavad vene keelt vaatavad vene kanaleid ja ei vaata peaaegu Eesti kanaleid kuna sealt lihtsalt pole midagi mõtlevale inimesele vaadata
,
,  /   20:48, 21. dets 2017
TV3 Esmaspäev 25.dets.hommikul 9.40 kuni õhtul9.30 Politseiakadeemia,seejärel põrunud professor ja nii juba üle kahekümne a.Kaua võib ?
M
Meenub,  /   07:25, 22. dets 2017
et "Visa hing" ja "Üksinda kodus" on ka sel aastal juba telkus jooksnud, pole vaadanud, kas "Üksinda kodus" juba lõppes?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis