Eesti uudised

Suur langus: uued omanikud Edgar Savisaare pilti hotellis ei vaja  (43)

Mariann Prooses, 19. detsember 2017, 20:08
KADUNUD: Edgar Savisaare portreed hotell Meritoni seminariruumi seinal enam imetleda ei saa.  Tiina Kõrtsini
Meriton Grand Hotel Tallinna siseruumidest on kadunud seal pikka aega rippunud Edgar Savisaare portree, üllatus Õhtulehe lugeja ja andis oma tähelepanekust toimetusele teada.  

Miks Savisaar maha võeti? „Ma ei oska teie küsimusele ausalt öeldes isegi vastata,“ sõnab Meriton Grand Hotel Tallinna turundusjuht Mare Terri-Voogma esialgu ja täpsustab seejärel, et seda seina, kus pilt rippus, parandati ning hiljem pilte sinna tagasi ei pandud. „Pean vaatama, kas see on seminariruumis. Meie jaoks on see tavaline kunstiteos. Neid aeg-ajalt tõstetakse ringi. Pildid kuuluvad hotelli omanikule ja kui need ei ole seminariruumis, siis on need kusagile deponeeritud või tallele pandud,“ arvab Terri-Voogma ja ütleb, et ta kiirustab kohtumisele ja ei oska seminariruumi kohta rohkem öelda. 

Umbes tunnike hiljem kohapeal selgus, et turundusjuht oli ikka majas, kuid tema näost võis aimata, et küsimus pole meeltmööda. „2015. aastal läks hotell majutusasutuste keti Park Inn alla ning varasem omanik võttis kõik pildid kaasa,“ teadis Terri-Voogma nüüd lühidalt ja konkreetselt öelda. 

Samal teemal

20. detsember 2017, 08:00
Edgar Savisaar lasti talvepühadeks haiglast koju

43 KOMMENTAARI

7
77 Sic transit gloria mundi (nii kaob maine hiilgus) 20. detsember 2017, 12:28
Kõik me oleme kunagi tegijad olnud ja au-kiitust välja teeninud,aga nüüd koperdame kodus ja meenutame möödunud kauneid aegu.Vanadusest ega haigustest ei saa keegi üle ega ümber.Peab oskama väärikalt vananeda,mida too nartsissistlik egomaniakk ei suuda.
ä
Äpu 20. detsember 2017, 10:25
Pange parem kuhugi kempsuseina kaunistama, edkari valvsa pilgu all ei julgeks russid potist mööda pissida ja kakada potiäärtele stalini vuntse
Loe kõiki (43)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee