Eesti uudised

Tallinn otsib parimat majahoidjat-lumemurdjat 

Toimetas Denes Kattago, 19. detsember 2017, 11:26
LUMEPUHASTUSFoto: JOOSEP MARTINSON
Tallinna linnavalitsus kuulutab välja konkursi „Tallinna linna lumemurdja“.

Selle eesmärk on välja selgitada ja tunnustada Tallinna linnas tegutsevate korteriühistute ning erakinnistute puhastusaladel töötavaid eeskujulikke majahoidjaid, kelle ülesanneteks on lume- ja libedustõrje teostamine ning liikumistingimuste tagamine talveperioodil.

Läbiviimiseks moodustatakse korraldustoimkond, kes valib linnaosade valitsuste poolt esitatud kandidaatide seast eeskujulikuma majahoidja ning tunnustab kahte majahoidjat. Kandidaatide hindamisel hinnatakse korteriühistute ning erakinnistute puhastusaladel töötavaid majahoidjaid, kelle ülesanneteks on lume- ja libedustõrje teostamine.

See toimub kahes etapis: linnaosade valitsused tutvuvad esitatud kandidaatide poolt hooldatavale puhastusaladega ja küsitlevad elanikke, parimaks osutunud kandidaat edastatakse korraldustoimkonnale, kes langetab lõpliku otsuse parima majahoidja väljaselgitamiseks.

Konkursi tulemusena välja selgitatud eeskujulikumale majahoidjale omistatakse „Lumemurdja 2018“ tiitel, lisaks tunnustatakse kahte majahoidjat. Konkursi korraldamisega seotud kuludega on arvestatud ameti tegevuskulude 2018. aasta eelarves. Korraldustoimkond langetab otsuse ja avalikustab auhinna saajad Tallinna veebilehel 2018. aasta märtsis.

Konkursi korraldamiseks moodustatud toimkonna esimees on abilinnapea Kalle Klandorf ja liikmeteks Tallinna kommunaalameti juhataja Ain Valdmann, juhataja asetäitja Tarmo Sulg, hooldusosakonna juhataja Ago Vill, Tallinna kesklinna vanem Vladimir Svet, Pirita linnaosa vanem Alina Tubli, linna avalike suhete direktor Ain Saarna ning abilinnapea nõunik Anu Aus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee