Jõulud

Anu Saagim truudusetusest firma jõulupeol: „Korra aastas võib ju end lõdvaks lasta.“ (150)

Ohtuleht.ee, 18. detsember 2017, 12:59
Anu Saagim Jörgen Norkroos
Anu Saagim on põhjanaabreid jälle elevusse ajanud, vastates talle omase otsekohesusega ajalehe Ilta-Sanomate küsimustele. 

Ilta-Sanomat esitas Anule 10 karmi väidet, muulhulgas jõulueelsel ajal firmapidudel levinud kõrvalehüpete kohta. "Petetakse firmade jõulupidudel, puhkusereisidel ja igal pool. See pole okei, aga ütleme nii, et korra aastas võib ju end lõdvaks lasta." 

Väite "Meestele meeldivad nooremad naised" peale vastas Saagim, kel on seljataga abielu soome disaineri Ristomatti Ratiaga (76): "See on tõsi. Ka mulle meeldivad nooremad mehed!" Anu sõnul teeb noorem kallim ka sind ennast nooremaks.

Ka see on Anu sõnul tõsi, et naistele meeldivad rikkad mehed. "Rikas mees on tavaliselt tark mees. Tal on aju, ja aju on väga seksikas."

Küsimuse kohta soomlaste matslikust käitumisest Tallinnas vastas bravuuritar, et olukord on leevenenud. "Need ajad on möödas ja soomlased on tänapäeval väga talitsetud. Nüüdsel ajal tuleb siia õnneks ka tarku soomlasi."

Ilulõikused ei tohiks olla tabuteema

Kuid väide "Eesti naised on soomlannadest stiilsemad" pani Saagimit nõustuma. Tema sõnul on eestlannade trumbiks kõrged kontsad ja naiselik välimus - ning ka naer, mis samuti on omamoodi riietus, mis inimest kaunistab.

Ilta-Sanomate väitele, et inimene on kõige ilusam saunast tulnuna, kiitis Anu takka. "Jaa, saunast, duši alt, vannist, spaast, ilusalongist tulnuna," loetles ta välimust värskendavaid paiku.

Ilulõikused ei tohiks Saagimi sõnul tabu olla. "See on tõsi, sest inimene teeb endaga, mida ise tahab," kõlas tema vastus.

Soome üldsust oma väljaütlemistega korduvalt marru ajanud Saagim nõustus ka väitega, et soomlastel on madal enesehinnang. Põhjanaabrid ei pidavat tajuma, kus on nalja piir. "Alati ei maksa haavuda." Samamoodi vastas Anu jaatavalt väitele, et inimene peaks olema otsekohene. "Aga see on raske," tõdes ta. "Vahel ei suuda ma seda ka ise, ehkki jätan otsekohese inimese mulje. Vast on lihtsam olla otsekohene lähedaste inimestega, kuid tihti ka nemad solvuvad."

Anu Saagim Jörgen Norkroos

VAATA USUTLUST SIIT!

 

Samal teemal

6. september 2018, 10:56
ANU SAAGIM SOOME INTERVJUUS: „Mul on olnud mitu meest, aga armukesed meeldivad mulle rohkem.“
18. detsember 2017, 12:34
50 NIPPI | Unusta nisujahu, spagetid valmista kas või peedist ja kõrvitsast
15. detsember 2017, 12:36
VIDEOINTERVJUU | Erika Salumäe: olen andestanud kõigile, kes mulle haiget on teinud
2. november 2015, 15:29
Saagimi kiusujutust tõusis tulu: Soome tõsielusaade kogus rekordarvu vaatajaid

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee