Foto: Arno Saar
Toimetas Gerly Mägi 17. detsember 2017 14:02
Europarlamendi saadik Kaja Kallas on juba pikka aega teadnud, et Reformierakonnas on tal toetus juhiks saamiseks olemas, ning kõik, mida oleme näinud, on olnud dramaatiline etendus, ütles ajakirjanik Andrus Karnau.

"See otsus on pikka aega olnud tehtud ja kõik see, mis me siiamaani oleme näinud, on olnud dramaatiline etendus. Kaasa arvatud need pildid, mida nägime reede õhtul lennujaamas, kui Kallas tuli lennukilt. Ta ei tulnud sealt loomulikult üksinda, vaid teda ootasid poeg ja elukaaslane, sai juba kauneid perepilte, mida meedia nii väga armastab, mida valijad armastavad," sõnas Karnau Raadio 2 saates "Olukorrast riigis".

Ta usub, et ilus etendus kulmineerub peagi Kallase saamisega erakonna esimeheks ja tema kujunemiseks erakonna ühendajaks.

"Kui Kaja Kallas on teatanud enda kandideerimisest, siis väga suure tõenäosusega võidab," ütles Karnau lisades, et Hanno Pevkur on oma šansid maha mänginud. Teiste kandidaatide osas oleks ainus tugev variant Karnau hinnangul Andrus Ansip.

Kuula arutelu siit (algab üheksandast minutist):

Samal teemal

Kommentaarid  (127)

G 18. detsember 2017 21:32
Mõlemi äärmiselt ebameeldiva Kallase püüdlus läbi oksehunnikute jälle tippu ronida.
...pikalt valmistatud kindlasti, meenutage tema ülimalt kiiret tulekut. 19. detsember 2017 08:20
Ja kohe oli ka 6-7 tuhat häält koos, E-hääled loomulikult põhikrundiks. Edaspidist juba mäletame kõik - TVs "ülipopulaarsed" esinemised, seejärel ääri-veeri Brüsselisse nihutamine ja nüüd oleks justkui poliitik valmis, Pevkur arvas, et kohe ka peaministriks, sest praegune valitsus ei kõlba kuhugi.
Ära aja 18. detsember 2017 21:14
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS