Eesti uudised

Lotoga 320 000 eurot võitnud vanadaamil ja vormistajal läks silm märjaks (43)

Toimetas Denes Kattago, 14. detsember 2017 16:35
Foto: ALAR TRUU
Eelmisel reedel võitis üks õnnelik Eesti lotomängija Eurojackpoti 5+1 võidutasandiga 321 831 eurot ja 80 senti. Võidupilet osteti Viimsi Selverist. 

Võitjaks osutus Harjumaal elav pensionär, kes käis täna Eesti Lotos võitu vormistamas koos tütre ja tütrepojaga. Naine rääkis võitu vormistades, et elab koos tütre perega ning pere rahaline olukord on olnud pigem pingeline - oma keerulisest elust kõneledes tulid pisarad silma nii naisel endal, kui ka lapselapsel ja võitu vormistanud lototöötajal. 

Samal teemal

Naine rääkis ka, et vahetult peale loosimist - kuuldes, et Eestis on nädala jooksul võidetud juba teine suur võit – pahandas ta omaette, et kõik muudkui võidavad. Seetõttu ei uskunud naine oma kõrvu, kui eile müügikohas piletit kontrollides kuulis, et just tema piletil on suurem võit. Ei uskunud ka siis, kui koos lapselapsega koju jõudes arvutist võidunumbreid uuris. Ja eilse öö veetis vanaproua unetult. 

Naine on olnud järjepidev lotomängija, kes on võimalusel alati ostnud ühe pileti nii Bingo lotot, Vikinglottot kui Eurojackpoti. Suurimaks võiduks seni on naisel olnud Eurojackpotiga sel aastal võidetud 8 eurot.      

Võidurahaga plaanib naine tasuda oma tütre pere eluasemelaenu ning toetada oma teist last ning lapselapsi. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee