Eesti uudised

Kalle Muuli: kas Kaja Kallas tahab ikka europarlamendist ära tulla? (26)

Ohtuleht.ee, 13. detsember 2017, 12:47
Foto: Teet Malsroos
Täna teatas Hanno Pevkur, et toetab erakonna esimehe valimistel Kaja Kallase kandidatuuri. Kaja Kallas on Delfis kommenteerinud, et talle tuli Pevkuri avaldus suhteliselt ootamatuna.

Endine Riigikogu liige Kalle Muuli avaldas sotsiaalmeedias kahtlust, kas Kaja Kallas ikka tahab juba nüüd erakonna esimeheks hakata. 

Samal teemal

"On väga tähelepanuväärne, et Kaja Kallas ise pole tõtanud Pevkuri toetuskirja kommenteerima ega ole teatanud ka oma valmisolekust kandideerida. Kahtlen väga, kas ta ikka tahab juba jaanuaris 2018 europarlamendist ära tulla," kirjutab Muuli sotsiaalmeedias. 

"Ja mida ta siin tegema hakkab? Rohkem kui aasta peaks ta juhtima sisetülides vaevlevat (ja sugugi mitte ainult teda toetavat) Reformierakonda nii, et tal pole ühtki ametlikku positsiooni ega tribüüni. Reformierakonna riigikogu fraktsiooni ja riigikogu opositsiooni juhiks hoopis teised inimesed ja erakonna esimees poleks isegi mitte riigikogu liige. Pole just väga helge väljavaade. Võibolla just sellepärast praegune juht nii väga kiireid jaanuarikuiseid valimisi toetabki," pakub Muuli. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee