Laadin videot...
9
fotot

Maailma suurim sõltumatu lennujaamade ootesaalide liikmelisust pakkuv programm Priority Pass kuulutas välja tänavused parimad lennujaamade salongid, Euroopa parimaks valiti Tallinna lennujaama äriklassi ootesaal.

Tallinna Lennujaama kommunikatsioonijuhi Priit Koffi sõnul on äriklassi ootesaali sisekujunduses kasutatud üksnes lennujaama töötajate ideid ja nägemusi. Reisijad saavad lendu oodates kasutada massaažitooli, heita puhkama magamiskookonisse, nautida elektrikamina ees vaadet perroonile, hingata värsket õhku terrassil.

Kliendid saavad tasuta karastus- ja alkohoolseid jooke, suupisteid, kondiitritooteid, värskeid salateid ning lõuna ajal ka sooja suppi. Lisaks on lugemiseks värsked ajalehed ja ajakirjad ning kaustada saab ka näiteks personaalarvutit, faksi või printerit. 

Kuidas sinna saab? 

Äriklassi ootesaali on oodatud kõik reisijad, kolme tunni külastustasu on 30 eurot (2-12 aastastele lastele 7 eurot). Ilma lisatasuta on oodatud Aerofloti, Nordica LOT Polish Airlinesi, Finnairi, Lufthansa, airBalticu ja Turkish Airlinesi äriklassi reisijad.

Priority Passi võrgustikku kuulub enam kui 1000 äriklassi ootesaali 500 linnas üle kogu maailma. 

Jaga artiklit

18 kommentaari

  /   14:01, 16. dets 2017
Sinna saab, kui maksad 30 euri, nii räägiti telekas.
K
Kuidas sinna saab!  /   13:03, 14. dets 2017
Tahan sinna saada!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis