Eesti uudised

Hanno Pevkuri kiri erakonnakaaslastele: sisekisklustes Reformierakond valimisi ei võida (53)

Ohtuleht.ee, 13. detsember 2017 10:51
Foto: Martin Ahven
Reformierakonna esimees Hanno Pevkur saatis täna erakonnakaaslastele kirja, milles kutsus kõiki koonduma Kaja Kallase selja taha.

"Olen sügavalt veendunud, et sisekisklustes Reformierakond järgmisi valimisi ei võida. Nagu ka reedesel juhatuse koosolekul ütlesin, ei ole minu jaoks variant, et järgmised 7 kuud tegeleb Eesti avalikkus sellega, kuidas Reformierakond endale uut juhatust valib ja tähelepanu keskpunktist jäävad kõrvale Keskerakonna juhitava valitsuse vead. Kui on probleem, tuleb sellega kohe tegeleda. Seetõttu tegingi juhatuses ettepaneku kutsuda üldkogu erakorraliselt kokku. Loodetavasti teeme otsuse järgmisel nädalal," kirjutas Pevkur. 

Samal teemal

Ta rõhutab, et eelkõige tuleb erakonnal mõelda Eestile ja Eesti ees seisvatele valikutele. Eesti riigi tulevik on see, mis tegelikult tähtis. "Ühelegi poliitikule ei tohi võim nii armas olla, et see hakkab segama suurt eesmärki. Täna segab suure eesmärgi poole liikumist see, et erakonnas pole riigikogu valimiste võitmiseks vajalikku rahumeelset ja töist õhkkonda. See peab tekkima," rõhutab Pevkur. 

Ta kinnitab, et talle on Eesti ja erakonna saatus kordi olulisem kui kramplikult toolist kinni hoidmine ning seetõttu on eriti oluline, et erakond liiguks edasi ühtse meeskonnana.

Ta teeb veel kord  ettepaneku korraldada uued valimised, et erakonnas tekiks rahu. 

"Kutsun üles kõiki, isegi neid, kellel isiklik vimm minu või Kaja vastu, koonduma Kaja Kallase selja taha, et minna koos ühtse meeskonnana järgmisi riigikogu valimisi võitma," kirjutab Pevkur. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee