53
fotot
(Alar Truu)

Saku Suurhallis toimus Disney animatsioonide muinasjutulise muusika, fantastiliste lauljate ja suurejoonelise visuaaliga aastalõpu suursündmus.

Lavalaudadel vaheldusid külm ja kuum, värviküllus ja kargus! Kohalviibijad ei jäänud ilma maagilisest aastalõpulummusest!

Kõlanud laulud on meile kõrvu helisema jäänud hittanimatsioonidest "Lõvikuningas", "Aladin", "Tarzan", "Kaunitar ja Koletis" , "Autod", "Rapuntsel" ja loomulikult miljonite lemmik "Lumekuninganna ja igavene talv".

Esitusele tulid kõik tuntumad Disney filmimuusika teosed, teiste seas “Can you feel the love tonight”, “You`ll be in my heart”, “Let it Go” jpt.

Laval astusid üles Tanja Mihhailova-Saar, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Liis Lemsalu, Nele-Liis Vaiksoo, Laura Prits, Ott Lepland, Uku Suviste, Mart Sander, Dave Benton, Mikk Saar, Rasmus Rändvee ja Ariadne.

Õhtut juhtis legendaarne Mart Sander. Armastatud lauljaid saatis Eesti number üks showbänd The Swingers laiendatud koosseisus.

Jaga artiklit

3 kommentaari

K
Kolmas ema  /   11:15, 11. dets 2017
Ka meie olime väga pettunud. Kaalusime isegi vaheajal ära minna, kuna show ei köitnud lapsi. Vaheaeg oli tund aega, mis on ilmselgelt väikeste laste jaoks liiga pikk aeg. Kahjuks olid ootused suuremad.
T
Teine ema  /   06:21, 11. dets 2017
Veits pettunud on isegi hästi öeldud. Mul oli nii rahast kui ka ajast kahju, mis sellele kulutatud sai

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis