Krimi

LUGEJA HOIATUS: ühistranspordis on liikvel teismeliste pikanäpumeeste kambad! (77)

Denes Kattago, 9. detsember 2017, 16:53
Hobujaama ristmik Tiina Kõrtsini
Murelik kodanik jagas Õhtulehega oma suhtlusvõrgustikus postitatud hoiatust, et Tallinna ühistranspordis on liikvel hilisteismelistest koosnev taskuvaraste jõuk. Alles eile langes nende ohvriks tema eakas ema.

"Tahan edasi anda hoiatuse.
Pigem on see siiski meeldetuletus, et organiseeritud taskuvargad tegutsevad jätkuvalt Tallinna ühistranspordis. Täna lõuna paiku langes nende ohvriks ka minu ema, kes kuu lõpus tähistab oma 80. sünnipäeva. Hobujaama peatuses pooltühja trammi sisenedes tekitasid hilisteismelised noored tema ümber arusaamatu rüseluse. Tema ees olev tüdruk blokeeris "puhtjuhuslikult" edasimineku, ema ei pääsenud liikuma ei ühes ega teises suunas, samal ajal liikus tema käsi koos kandekotiga, kus sees oli rahakott, temast eemale ja tagasi tõmmata seda ei saanud. Võttis aega, enne, kui käe koos kotiga jälle enda juurde sai.

Samal teemal

Kuna ühistranspordis ikka tekib aeg- ajalt trügimist, siis ei osanud ta sellele õigel hetkel tähelepanu pöörata, kuid peale ümberistumist mõnikümmend minutit hiljem Nõmme turul oli rahakott koos pangakaardi, ID- kaardi ja erinevate kliendikaartidega kotist puudu. Mõnikümmend eurot sularaha ka.

Siit hoiatus: tegutsetakse selliselt, et ühistransporti sisenedes või väljudes, kus trügimine ei ärata kahtlust, blokeeritakse kõigepealt ohvril edasiliikumine, seejärel pressitakse kõvasti teiste vahele kinni ja samal ajal tehakse ohvri vara hulgas kiire ning professionaalne inventuur.

Jõudsime õnneks pangakaardi ja ID- kaardi sertifikaadid enne sulgeda, kui nendega midagi kurja jõuti teha. Õnneks oskab ema meil ka paroolid- koodid kaartidest eraldi hoida. Politseisse tegime ka avalduse, kuigi tundus nagu lumehelbekese peale kaebamine, et see liiga kõvasti potsatas."

77 KOMMENTAARI

a
ain 10. detsember 2017, 18:44
kui keegi neist lätte saadakse siis murdke käeluud!!!!
m
Madis 10. detsember 2017, 14:42
Mind igaljuhul rõõmustab,et tänapäeva lapsed on palju nutikamad ja intelligentsemad,kui minu noorusajal. Kui ma ise laps olin, siis röövisime vanamutt...
(loe edasi)
Loe kõiki (77)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee