Videod

ŠOKEERIV VIDEO | Kuidas USA politsei laseb kinnipeetava maha (183)

Toimetas Marvel Riik, 9. detsember 2017, 10:15
Ameerika Ühendriikide Arizona osariigi ametnikud tegid avalikuks video, milles on näha, kuidas politsei laseb tulirelvast kinnipeetavat, kes neljakäpukil oma elu eest palub, vahendab Washington Post.

Vahejuhtum toimus 2016. aasta jaanuaris, kui Arizona osariigi Mesa linnas sai politsei väljakutse kohalikku hotelli, mille viienda korruse aknast sihib keegi väidetavalt vintpüssiga. Hotellis oli üks 26-aastane mees joomas rummipitse ühe naisega, kellega ta tutvus päev varem, uhkustades samas enda õhupüssiga.

Avalikuks tehtud politseivideos on näha, kuidas mees ja naine hotelliruumist välja tulevad ning teevad politseiga koostööd, kuulates nende kõiki käsklusi. Kui naisterahvas täidab politsei käsklusi peensusteni, pääsedes sedaviisi relvade nina alt, siis meesterahval on raskusi samaga vastamiseks.

Politsei nõuab mehelt, et ta hoiaks jalad risti ning käed nähtavalt õhus. Pärast mitut hoiatust teeb mees politsei jaoks aga viimase vea, kui paneb enda vasaku käe selja taha. Politseinik võtab seda otsese ohuna ning avab tule, nagu ta eelnevalt oli hoiatanud.

Arvatavasti püüdis mees enda pükse üles tõsta, aga politsei tõlgendas olukorda kõige kõrgema ohuna – ta haarab relva järele!

Politseinik laseb meest koridoris viis korda ning kokkuvõttes ta ka sureb. Arizona kohus ei mõistnud pärast kahepäevast mõtlemist politseinikut mõrvas süüdi.

Video on näide USA fataalsetest tulistamistest, kus keegi on politsei käe läbi surma saanud. Möödunud aastal oli selliseid juhuseid 963.

183 KOMMENTAARI

v
Valge 10. detsember 2017, 20:28
Lääne-Euroopa vajab just nüüd selliseid politseinikke, sest tänavad kubisevad potentsiaalsetest islamiterroristidest. Pool aastat gestaporežiimi ja vaikus on majas.
g
Golliwuudi moronist 10. detsember 2017, 18:39
Philip “Mitch” Brailsford - nii on meie ajastu kangelase nimi. Vaadake seda nägu, see on ilmne nartsissist, ta arvab, et ta on teistest parem, ent ta ...
(loe edasi)
Loe kõiki (183)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee