7 kommentaari

K
kaua võib taluda tüütut putukat  /   23:53, 9. dets 2017
Intelligentsed inimesed räägivad ideedest. Keskpärased inimesed räägivad asjadest. Väikesed inimesed aga teistest inimestest.
Ä
Ära tüütabsee pisike parm  /   23:51, 9. dets 2017
Intelligentsed inimesed räägivad ideedest. Keskpärased inimesed räägivad asjadest. Väikesed inimesed aga teistest inimestest.
S
ss  /   14:58, 8. dets 2017
raamat on viimane asi mida kinkida
kuidas teab teine inimene mis mulle meeldib?
raamatud võiks üldse olemata olla või siis taskukohased kõigile
R
Rain  /   16:07, 8. dets 2017
õige. loll loeb raamatuid, tark astub reformierakonda ja loeb pärast raha
E
ei taha paberraamatut  /   03:53, 8. dets 2017
nett on täis tasuta venekeelseid,ingliskeelseid,saksakeelseid e-raamatuid tasuta allalaadimiseks (ajalugu,elulood ja mida kõike veel) ja see kas meie naistennisist magas treeneriga enne võistlust või pärast,see tõesti ei huvita.
M
mugul  /   22:11, 7. dets 2017
osa inimestest luges raamatuid kuna muud moodi polnud võimalust aega sisustada. sama lugu teatriga ja klassikalise muusikaga. nüüd kõik need vana aja atribuudid tasakesi hääbuvad andes alla uuele meediale. ise ma lapsepõlves lugesin palju, aga praegu saan aru et pole mõtet teiste inimeste väljamõeldud arvamust endale pähe toppida, see on nõrkadele, kes loevad teiste enamasti sisutühjasid teoseid, artikleid, blogisid. mina loen seda kust saab informatsiooni, teadmisi. ühe lobamoka raamat on lihtsalt veel üks näide grafomaaniast ja logorröast. mind ei huvita ka arvamusartiklid, kuna see on täpselt see - arvamus. ja igal vähegi targal inimesel on oma. aga iga inimese arvamust ei lasta meie lilla-roosa kuulekasse meediasse. kribage aga edasi...
M
Mõtle,   /   21:43, 7. dets 2017
Ära virise. Samamoodi, nagu kõik ei armasta napsitada, ei armasta osad laval esineda, osad aga ei armasta raamatuid lugeda. Inimesed on erinevad, seda teavad kõik ja mõned ka mõistavad. Püüaks õige jõulurahu ajal ilma näpuga näitamata hakkama saada.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis