5 kommentaari

A
ar  /   20:22, 7. dets 2017
ära aja jama hr reinsalu võimalik rikastele on see lõbu, teised pühkugu suud puhtaks müüd omad inimesed maha !!!
U
ussr  /   19:19, 7. dets 2017
Ma ei tea, kas Õhtuleht seda kommentaari läbi laseb, kuid tahaks lugejatega veidi jagada kogemust Eestist kui õigusriigist.
Minuga võttis ühendust üks ajakirjanik, kelle poole oli pöördutud testamendi kadumise asjus. Inimesel puudusid esimese ringi pärijad ning ta oli teinud koduse testamendi ning märkinud kodanikuportaalis testamendi asukoha. inimene oli kahtlastel asjaoludel surnud, aga see selleks, kuid peale inimese surma oli testament kadunud ning ka kodanikuportaalist oli kadunud sissekanne koduse testamendi asukoha kohta. Sai siis ise ka prooviks tehtud kodune testament ning eesti.ee portaali märgitud testamendihoidja nimi ning aadress, kõik nii nagu peab. Ma ei tea, kas see on asjaga seotud, kuid peale testamendi tegemist sai mõned korrad arsti juures käidud, kus terviseprobleemi ei leitud, kuigi see oli olemas--käisin erakliinikumis. Ning testamendi kirjutamise aega oli eesti.ee portaalisis muudetud, kuupäev oli toodud ettepoole. Kui ma näiteks oleksin selle aja jooksul ära surnud, siis inimene kelle nimele oli kodune testament tehtud ei oleks enam pärandust saanud kuna kuupäeva muutmise tõttu oli koduse testamendi kehtivusaeg 6 kuud lõppenud.
Soovitan kõigil, kes on teinud eesti.ee portaali kaudu testamendi või märkinud seal ära testamendi hoidja, kontrollida kas testament on ikka alles ja kas kuupäevad vastavad ikka sellele, mis sai testamendi koostamisel kirja pandud.
R
Rain  /   19:13, 7. dets 2017
Kui sellest riigi reetnud ja maha müünud Reinsalust lahti saaks oleks ka jubqa suur võit.
I
ikka tore õigusriik on meil!  /   18:48, 7. dets 2017
vanad näljapajukile, sandid tööle, et rammusad broilerid saaks veel rammusamaks nuumatud.
K
kriminaalide koht pole valitsuses  /   17:10, 7. dets 2017
Kriminaalse keskerakonna juhtimisel ei ole õigusriik võimalik.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis