Renet Joosep (PPA)

Kohtumeditsiiniline lahang kinnitas, et 28. oktoobril Tartust Raadi linnaosast hukkunult leitud 20aastase Renet Joosepi surma põhjus oli uppumine.

Ekspertiisis tuvastati noormehel alkoholijoove, kuid narkootilisi ja psühhotroopseid aineid tema organismist ei leitud.

Artikkel on refereeritud Delfist.

Jaga artiklit

13 kommentaari

E
Ei saa kirjutamata jätta...  /   15:36, 12. dets 2017
Sügav kaastunne. Loodame, et keegi loeb seda... Fotodelt on ju kindlalt näha, et ta püüab sisse saada ja käsi on kaardi kasutamise kohas. See tähendab, et ta püüdiski kaardiga sisse saada aga see ei toiminud. Siit siis kaartide mitte töötamise näide - 31 oktoober ja ka 3 november sel aastal ei saanud Tallinnas hotelli tuppa kaardiga sisse , sest kaart oli külmast uuest tulles mantli taskus, õnneks oli teisel sõbral põue taskus ja tema kaardiga sai avada ukse. Pärast hotelli toast lahkudes veel proovisime, kas kaart töötab ja soojas olles töötas. Siinkohal tahaks öelda, et tuleks kontrollida kaartide külmast tulles toimimist. Kurb, et kaardi mitte õige toimimise pärast juhtus kohutavalt traagiline õnnetus.
I
imestaja  /   16:34, 8. dets 2017
Jõudis kõndida üle 2 kilomeetri, siis ei saanud nii väga purjus olla. Vett oli lombis vähe, kuidas siis püsti ei saanud? Aga jah, ülimalt kurb sündmus. Pole ilmselt valusamat kaotust kui lapse kaotus. Ehk ongi saatus ettemääratud, nagu väidavad mõned kuulsad sensitiivid.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis