13 kommentaari

E
Ei saa kirjutamata jätta...  /   15:36, 12. dets 2017
Sügav kaastunne. Loodame, et keegi loeb seda... Fotodelt on ju kindlalt näha, et ta püüab sisse saada ja käsi on kaardi kasutamise kohas. See tähendab, et ta püüdiski kaardiga sisse saada aga see ei toiminud. Siit siis kaartide mitte töötamise näide - 31 oktoober ja ka 3 november sel aastal ei saanud Tallinnas hotelli tuppa kaardiga sisse , sest kaart oli külmast uuest tulles mantli taskus, õnneks oli teisel sõbral põue taskus ja tema kaardiga sai avada ukse. Pärast hotelli toast lahkudes veel proovisime, kas kaart töötab ja soojas olles töötas. Siinkohal tahaks öelda, et tuleks kontrollida kaartide külmast tulles toimimist. Kurb, et kaardi mitte õige toimimise pärast juhtus kohutavalt traagiline õnnetus.
I
imestaja  /   16:34, 8. dets 2017
Jõudis kõndida üle 2 kilomeetri, siis ei saanud nii väga purjus olla. Vett oli lombis vähe, kuidas siis püsti ei saanud? Aga jah, ülimalt kurb sündmus. Pole ilmselt valusamat kaotust kui lapse kaotus. Ehk ongi saatus ettemääratud, nagu väidavad mõned kuulsad sensitiivid.
K
Kurb...  /   17:22, 8. dets 2017
Ja kindlasti ei olnudki ta väga purjus, vaid selle pooleteise tunni jooksul õues külma käes õhukestes riietes olles, kus Tartus oli sel ajal umbes -3 kraadi külma ja tuulekulm oli -6 kraadi, toimus kehas tugev alajahtumine ja kontakt maailmaga kadus. Kuna sel kohal, kus ta vette sattus oli maapind kaldu, siis arvatavasti kukkus ta jääkülma vette..., tekkisid külmast krambid või minestas. Ehk muutub selle kurva sündmuse puhul ühiselamu kodukord ja ka ööklubides piiratakse alkoholi liigtarbimist.
P
pole see miski ime  /   19:10, 8. dets 2017
sest ka inimene võib surra supilusikasse.
Vanematele ja sõpradele sügav kaastunne.
Ü
üta  /   21:32, 7. dets 2017
Kaastunne perele, et pidi nii varakult lahkuma.Selle oli saatus ette näinud. Kuid kunagi saate uuesti kokku, see on kindel. Seniks mõtelge poja lühikesele, kuid kindlasti õnnelikele maistele aastatele.
T
To üta  /   23:58, 7. dets 2017
See kunagi teises ilmas lähedastega kokkusaamine on muinasjutt. Kui uskuda, et hinged rändavad uude kehasse, siis taevariigis ei oota sind hiljem ees mittekeegi.
T
Teine nägu  /   08:37, 8. dets 2017
Sama tunne
S
Seda minagi mõtlen, et   /   09:33, 8. dets 2017
kui surm vabastab ühe hinge ja sünd saab selle vabaneva hinge, siis see oleks nagu üks ühele matemaatiliselt. Seega ei saaks sündida inimesi rohkem, kui sureb. Ometi sünnib kordades inimesi rohkem. Ei saa need hinged ka kusagilt minevikust taas tulla sest maailmas rahvaarv on pidevas kasvamises. Ja ärge tulge nüüd rääkima lindudest ja liblikatest. Ka nendega on sama lugu. Kui üks populatsioon sureb, siis teine samal ajal vohades kasvab.
  /   17:57, 8. dets 2017
milles küsimus, loomade hinged asuvad inimestesse. lausa palju, terved loomaliigid surevad välja, halbadest inimestest saavad omakorda loomad.
K
korgijooke ei ole võmalik tuvastada  /   20:08, 7. dets 2017
Lahang kinnitab, mida tellitakse
K
Kaastunne  /   18:38, 7. dets 2017
Siiras kaastunne kõigile lähedastele ja sõpradele. Hoidkem üheskoos ELUS selle väga andeka ja tegusa noormehega seotud MUUSIKA ja MÄLESTUSED. RENET elab meie südametes edasi.... ja peagi sünnib ta uue inimesena ja viib lõpule pooleli jäänud unistused.
K
Kahju noormehest  /   18:03, 7. dets 2017
kui nõme surm-purjuspäi lompi uppuda?
  /   19:36, 7. dets 2017
aga mitte valus vähemalt. been there. almost died.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis