Eesti uudised

HILLAR KOHV ON PAHANE | Rolf Roosalu ja Saara Kadaku kontsert seiskas liikluse, isegi poodi ei pääsenud! (66)

Ohtuleht.ee, 7. detsember 2017, 16:40
Vaatepilt Tori kiriku juures kontserdi ajal Hillar Kohv
Kolmapäeval toimus Tori kirikus Rolf Roosalu ja Saara Kadaku kontsert "Taaskohtumine jõuluootuses", mis ajas vere keema lähedal elaval Viinahaua kuulsaimal elanikul Hillar Kohvil.  

"Rolf Roosalu ja Saara Kadaku jõulukontsert Tori kirikus seiskas Tori alevikus liikluse täielikult, ei pääsenud isegi Tori kauplusse," kirjutas pahane Hillar Kohv Õhtulehe toimetusele.

"Esmalt ei saanud arugi, et mis Toris toimub, aga siis meenus, et kell 19 algas Tori kirikus Rolf Roosalu ja Saara Kadaku jõulukontsert ning rahva huvi oli selle kontserti vastu meeletult suur," meenutas Kohv.

"Tori alevikus oli autosid pargitud rahvamaja juurest kalmistuni välja. Autod olid nii tihedalt pargitud, et liiklemine oli suisa peatatud ning Tori kauplusse minek oli praktiliselt võimatu sel perioodil," kirjeldab ärritunud youtuber ja meediategelane. "Selline omavoliline autode parkimine on suisa kurjast!" 

Mees viskab kivi ka vallajuhtide kapsaaeda, öeldes, et tõstatas teema juba enne valimisi. "Torisse on vaja autode tarvis parkimisplatsi ning minu silmis sobiks selleks kohaks Tori kaupluse vastas üle maantee olev suur põld, kus harva peetakse vaid ratsavõistlusi," pakkus aktivist lahenduseks.

"Tulles tagasi 6. detsembri õhtu juurde, siis tekib küsimus, et kes oleks pidanud vastutama selle eest, et autosid päris selliselt poleks tohtinud parkida?" küsib Kohv ning manitseb: "Igal asjal peaks olema ka oma piir. Eelnevalt on Tori alevikus autode parkimist juhatanud politseitöötajad."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee