2
fotot
Vaatepilt Tori kiriku juures kontserdi ajal (Hillar Kohv)

Kolmapäeval toimus Tori kirikus Rolf Roosalu ja Saara Kadaku kontsert "Taaskohtumine jõuluootuses", mis ajas vere keema lähedal elaval Viinahaua kuulsaimal elanikul Hillar Kohvil.  

"Rolf Roosalu ja Saara Kadaku jõulukontsert Tori kirikus seiskas Tori alevikus liikluse täielikult, ei pääsenud isegi Tori kauplusse," kirjutas pahane Hillar Kohv Õhtulehe toimetusele.

Kohvi sõnul võis 6. detsembri õhtut Tori alevikus võrrelda suisa hullumajaga, kuna kogu alevik olla autosid nii tihedalt täis pargitud, et liiklus oli häiritud ning ka poodi polnud võimalik minna. 

"Esmalt ei saanud arugi, et mis Toris toimub, aga siis meenus, et kell 19 algas Tori kirikus Rolf Roosalu ja Saara Kadaku jõulukontsert ning rahva huvi oli selle kontserti vastu meeletult suur," meenutas Kohv.

"Tori alevikus oli autosid pargitud rahvamaja juurest kalmistuni välja. Autod olid nii tihedalt pargitud, et liiklemine oli suisa peatatud ning Tori kauplusse minek oli praktiliselt võimatu sel perioodil," kirjeldab ärritunud youtuber ja meediategelane. "Selline omavoliline autode parkimine on suisa kurjast!" 

Mees viskab kivi ka vallajuhtide kapsaaeda, öeldes, et tõstatas teema juba enne valimisi. "Torisse on vaja autode tarvis parkimisplatsi ning minu silmis sobiks selleks kohaks Tori kaupluse vastas üle maantee olev suur põld, kus harva peetakse vaid ratsavõistlusi," pakkus aktivist lahenduseks.

"Tulles tagasi 6. detsembri õhtu juurde, siis tekib küsimus, et kes oleks pidanud vastutama selle eest, et autosid päris selliselt poleks tohtinud parkida?" küsib Kohv ning manitseb: "Igal asjal peaks olema ka oma piir. Eelnevalt on Tori alevikus autode parkimist juhatanud politseitöötajad."

Jaga artiklit

66 kommentaari

I
iiri kohv   /   20:17, 8. dets 2017
tahtsin kirikkuse palvetama minna et riigikokku saaks aga võta näpust

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis