2
fotot
Vladimir Putin (Reuters / Scanpix)

Vladimir Putin läheb 18. märtsil toimuvatele presidendivalimistele loosungiga „Venemaa on vaenlaste rõngas“, leiab tuntud politoloog, poliitilise ekspertgrupi juht Konstantin Kalatšov. 

Valijatele üritatakse sisendada, et Venemaa on suur ja stabiilne riik rahvusliku liidriga, kelle ümber kõik peavad koonduma. Presidendivalimiste päev – 18. märts – on aga patriotismipäev, mis peab näitama, kuidas ühtne rahvas toetab presidendi kurssi. Putin oleks sel juhul omamoodi peegel, mis väljendab kodanike vaateid ja tahet.

Vladimir Putin (Reuters / Scanpix)

Kolmandat tähtaega presidendiks olev Vladimir Putin teatas otsusest ka neljandaks tähtajaks kandideerida 6. detsembri õhtul Nižni Novgorodis Gorki-nimelise autotehase 85. sünnipäeva pidustustel.  

Jaga artiklit

40 kommentaari

K
Ki-Ju-Unn  /   23:04, 8. dets 2017
Põhja-Koreal on kindlasti sarnansed loosungid... kõik on pahad.
A
arWaja  /   20:37, 8. dets 2017
Nägin kunagi YouTube-st ühte venekeelset videot Putinist. Kui hästi lühidalt öelda, siis videos väideti, et Putinil on 5 või 6 teisikut. Toodi ära fotod Venemaa ajalehtedelt Putinist ja kõrvutati neid. Ühel fotol on Putinil maamehe tugevad kämblad, teisel fotol on tal klaverimängija sõrmed. Siis oli kahel fotol Putini kõrvad natuke eri kohtades. Kui vaatad kahte fotot korraga, siis paneb seda kohe tähele. Oli veel teisigi imelikke asju aga ma ei mäleta enam. Filmis arvati, et tegelik Putin võib juba ammu surnud olla ja Putini kuju varjus tegutseb mingi kuritegelik kamp. Kui see on õige, siis saame näha kui hämmastavalt "pikaealine" Putin on. Tehakse ju kogu aeg uusi teisikuid juurde. Hitleril olid ju ka teiskud.
Muuseas, USA ja NATO pole mitte kunagi väitnud, et nad saavad Balti riigid mõne tunniga vallutatud. Putin aga ütles seda mingi aeg tagasi. No ja mida peab siis tegema üks väikeriik sellises olukorras? Ikka ja järjekindlalt uskuma, et Venemaal on Balti riikide suhtes rahumeelsed plaanid? Umbes nii, et rahu saabub, kui kõik vaenlased on surnud. Ei taha sellist rahu. Tahaks vabas Eestis edasi elada.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis