Eric Clapton. (REUTERS / Scanpix)

Briti kitarrilegendist Eric Claptonist on valminud dokfilm „Life in 12 Bars“ („Elu kaheteistkümnes taktis“), mille režissööriks Lili Fini Zanuck.

Ajakirja Rolling Stone teatel leidub filmis nii haruldasi kaadreid Claptonist ansambli Cream ridades kui ka paljastavaid intervjuusid tema elu tähtsamate naistega, sealhulgas vanaema Rose'iga, kes kasvatas poissi, kui Claptoni 16aastane ema Patricia koos tema kanadalasest isaga kodust lahkus.

Usutletud on ka Claptoni esimest naist Pattie Boydi, kellele on pühendatud pala „Layla“. Linateos ei pelga lahata Claptoni võitlust heroiini ja alkoholiga ning tema elu traagilisimat sündmust, pisipoeg Conori õnnetut surma 1991. aastal.

72aastane Eric vaatab siiski rõõmsalt tulevikku – ta on uue stuudioalbumi lindistamisega poole peal. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

S
salliv tolerast  /   15:19, 7. dets 2017
Kõik räägivad avameelselt narko panemisest. Seda tehakse siis, kui inimene tahab ja teie tahate ikka seda mustal turul hoida, et see kraam oleks mahvia käe maksuvabalt. Kuigi selle pealt võiks meeletult palju raha teenida riigi kassasse, kus poliitikud saavad siis lihtsalt maha laristada.
Mingi keeld ei takista narko tarbimist.
J
jeah - juba läks jälle modereerimisele  /   14:17, 7. dets 2017
jälle promome nar.karit ja narko kasutamist? aga ma mures, kus peast seqi läinud emmede promo on jäänud, juba mitu päeva pole jur.manist ja tema nap.akast elust midagi kuulda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis