Eesti uudised

Kinnipeetava sõnul vanglaametnikud keelust ei hooli ja aina suitsetavad salaja!

Elu trellide taga: „Enne suitsukeeldu anti igal õhtul üks õun, nüüd ei saa sedagi.“ (78)

Kristjan Väli, 6. detsember 2017, 22:36
KEELATUD: 1. oktoobrist alates on vangla territooriumil suitsetamine keelatud nii kinnipeetavatel kui ka vanglatöötajatel. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press
Viru vangla kinnipeetav tunneb, et avalikkusele on valetatud: 1. oktoobril hakkas vanglate territooriumil kehtima suitsukeeld, millega koos lubati ka hüvesid – aga neist pole vangideni jõudnud mitte tuhkagi.  

Viru vangla kinnimõistetu sõnul on üldsust haledalt ninapidi veetud ning justiitsministeeriumi ja vanglajuhtide magus mesijutt, et kinnimajas valitseb pärast suitsukeelu jõustumist idüll, on puhas lora. Väidetavalt ei saa vangid riigilt isegi seepi, rääkimata lubatud hüvedest, et kraapivat nikotiininälga vähegi leevendada.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

3. oktoober 2017, 00:06
Eksvang suitsukeelust: vangla sisekliimale see hästi ei mõju

78 KOMMENTAARI

o
Olga 12. detsember 2017, 10:30
Mina ka ei saa riigilt seepi, pean lausa ome peavarju, hambaravi ja söögi eest ise hoolitsema. Peaks ajakirjandust ka sellest ülekohtust teavitama.
Miks peaks ühel kriminaalil üldse mingeid oigusi olema seal veel?
m
mh 9. detsember 2017, 20:12
Ei maksa sigadusi teha, kodanik vang, siis ei pea vanglas konutama vaid saad täiel rinnal vabas õhus vabalt suitsu teha ja õuna süüa. Vanasti võeti vangidelt igasugused inimõigused ära, võrreldes tolle ajaga, elate seal nagu meepotis.
Loe kõiki (78)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee