Eile esines Nordea kontserdimajas sarjast "Vaprad ja ilusad" Ridge Forresterina tuntud Ronn Moss. Küll aga jäid kontserdil publiku read äärmiselt tagasihoidlikuks. Õhtuleheni on jõudnud sahinad, justkui oleks seriaalitäht olnud tühjast saalist nõnda pettunud, et tühistas kõik tänased intervjuud. 

Õhtuleheni jõudis info, et tänaseks olid ajakirjanikel Ronn Mossiga intervjuud kokku lepitud, ent usutlusteni ei jõutudki. Intervjuude ärajäämist põhjendatigi väidetavalt sellega, et praegune muusik ja endine teletäht oli publiku väheses arvus nördinud.

Kontserdi korraldaja Lauri Land sõnas Õhtulehele, et jutt ärajäänud intervjuudest ei vasta tõele. "Selles mõttes, et ei olnud ta midagi solvunud. Ta pidi lihtsalt täna ära Soome minema ja ühtegi intervjuud polnud kokku lepitud - ei tea, mis tühistamisest siin üldse juttu on," rääkis Land. Tema sõnul on ka artiklid külmast publiku huvist superstaari vastu tugevalt liialdatud. Kas rahvast polnud siis tõesti nii vähe kui kirjutatakse? "Ei, kindlasti mitte," sõnas ta ja lisas, et Ronn jäi ise kontserdiga rahule.

Õhtulehes ilmunud piltidel on näha, et saali parteri ehk põrandaosa oli napilt pooltäis. Kui juurde arvestada rõduala, siis jääb külastajate arv veerandi ligi.

Jaga artiklit

90 kommentaari

R
reede  /   16:00, 13. dets 2017
Ega ajamasina vastu saa Nii nagu mustvalge televisioon on ka Mossi parim enne mõõdas Mees muidugi väga intelligentne ainult fännid enamuses juba kunstpuusaga No ega ei lähe kepi najal ja 100 näpuotsas teda vaatama Soome elatustase ehk kannatab isegi 100 euri välja See solvumine muidugi kirjatsurade väljamõeldis
R
Room  /   03:47, 8. dets 2017
Pole vaadanud "Malbeid ja nilbeid" ega kuulnud seni ühtegi R.Mossi laulu. Nüüd huvi pärast kuulasin ja meelde tuli üks banaalne ütlus, et maailmas pole nii palju viina, et see söödavaks teha. Viisi peab, aga see on ka kõik. Mida mõtles selle kontserdi korraldaja sellist kirvest määrates, ei tea. Lõpptulemuseks pettumus nii lava peal kui ka ees.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis