10
fotot
Tartumaal sõitis autojuht linnu pärast teelt välja. (Kenno Soo)

Täna põhjustas teel mõtisklenud suur lind avarii - autojuht püüdis linnule otsa sõitu vältida ja pidurdas, kuid kaldus libeduse tõttu teelt välja maanteekraavi. Nii lind kui autojuht pääsesid vigastamatult.

Õnnetus juhtus täna päeval enne kella ühte Tartu--Viljandi--Kilingi-Nõmme maantee 28. kilomeetril ehk Tartumaal Elva vallas Sangla külas, kus sõiduauto Mazda sõitis teelt välja kraavi, kuna keset teed oli suur lind, edastas fotoreporter Kenno Soo. 

"Mazda liikus Viljandist Tartu poole ning ootamatult oli keset teed suur lind. Autot juhtinud meesterahvas hakkas pidurdama ning libises tee ääres olevate teepiirete poole. Et kokkupõrget teepiiretega vältida, keeras ta järsult rooli, sõitis vastassuuna vööndisse ning sealt sügavasse kraavi," rääkis Kenno Soo. "Õnneks avarii hetkel ei tulnud vastassuunast ühtegi autot."

Avarii põhjustanud lind seisnud mõnda aega veel tee ääres, kuni avarii teinud autojuht ta ära ajas, et suleline rohkem liiklust ei segaks.

Jaga artiklit

34 kommentaari

V
Viljandlane  /   16:41, 8. dets 2017
Tulin Tartust ja nägin seda autot seal kraavis,lindu küll enam polnud,mees seisis teiselpool teed ja helistas kusagile,see oli kusagil 13.000 ja 14.00 vahel,arutasime veel omavahel ,et ei tea,miks ta kraavi sõitis,kas suur kiirus,sest tee libe ei olnud,nii väitis minu autojuht.
T
Teele Kureke  /   11:29, 8. dets 2017
Kas selline lind ei peaks olema juba ammu lõunamaal?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis