4
fotot
SÄÄSTUAREEN: siin, tagumise seina ääres istujad, said kontserdile 50 euro eest. Iga rida eespool maksis vähemalt 10 eurot rohkem. (Lugeja foto)

Eile Nordea kontserdisaalis esinenud telestaar Ronn Moss läks saali kogunenud rahvale küll peale, kuid seda rahvast oli üllatavalt vähe. Vaata Õhtulehe lugeja pilte, mis on tehtud napilt minut enne kontserdi algust. 

SÄÄSTUAREEN: siin, tagumise seina ääres istujad, said kontserdile 50 euro eest. Iga rida eespool maksis vähemalt 10 eurot rohkem. (Lugeja foto)

Kontsert kestis ise üle kahe tunni ja kui saalis tuled ära lasti, siis jäi kohati isegi tunne, et rahvast täitsa on. Reaalselt oli saalis mõnisada inimest, kes ei põlanud ära vähemalt 50-eurost pääset.

SÄÄSTUAREENI VAADE: saali read on hõredad, eriti tühjad olid odavaima pingirea ees olevad 60-eurosed kohad ja siis ekstrakallid (130 eurot) VIP-toolid. (Lugeja foto)

Vahetult enne kontserti paluti siiski säästureas olnud inimestel koguneda lava ette, kuna muidu oleks Ronn Mossil laval eriti kurb olnud. Nii sai 50-euroselt kohalt joonelt liikuda 100-euroste kohtade peale. 50 eurot nagu maast leitud!

IKKA ÜSNA TÜHI: säästuareenist kaks korda kallimalt kohalt saali poole vaadates oli endiselt üsna kurb. (Lugeja foto)

Ronn Moss viibis laval kaks tundi ja 20 minutit. Kõrva järgi hinnates kulus sellest ligikaudu pool publikule enda elust, põhimõtetest ja karjäärist rääkides. Vähemalt paarkümmend minutit kogunes kitarride häälestamisele ja umbes 50 minutit igihaljatele klassikutele ehk Simon and Garfunkeli, ZZ Topi, The Everley Brothersi, Badfingeri ja Robbie Williamsi kaveritele. Üks neiu viis lavale raamatulaadse toote, teine neiu viis SUURE lillekimbu. Lillekimbu viinud neiu oli jõuliselt meigitud, kandis väga kõrgeid kontsi ja kandis silmapaistvate embleemidega Armani teksasid. Laulja ja fänn vahetasid õhusuudlusi.

Jaga artiklit

56 kommentaari

S
Saage ükskord aru!  /   19:52, 9. dets 2017
Nägu on jah lõigatud, aga miks? Rääkis ju intervjuus rängast autoõnnetusest, kus nad mõlemad naisega vigastada said. Seetõttu lahkus ta ka Vapratest ja ilusatest. Ei maksa tümitada ja irvitada, kui endale asju selgeks teha pole viitsinud.
F
fänn  /   09:10, 8. dets 2017
Kes see Ronn Moss muidu on ka?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis