Esimene lisaõppekogunemine toimus mullu samuti enne jõule. Pildil õppuse osalejad. (Toomas Tatar)

Jõulukuu 7.–10. kuupäeval kutsub kaitsevägi lisaõppekogunemisele 1. jalaväebrigaadi 13. jalaväepataljoni 669 reservväelast.

Eesti vabariigi valitsus otsustas täna hommikul, et kaitsevägi korraldab 7. detsembrist 10. detsembrini 2017 lisaõppekogunemise Okas, millega kutsutakse teenistusse 1. jalaväebrigaadi 13. jalaväepataljoni reservväelased. Kokku kutsutakse teenistusse 669 reservväelast. 

Kõigil nimetatud üksuste reservväelastel kästakse ilmuda mitte hiljem kui 7. detsembril 2017 kell 9.00 kaitseväe Jõhvi linnakusse. Õppekogunemise kutsed saadetakse reservväelastele SMSi ja e-maili teel ning meedia vahendusel, lisaõppekogunemist puudutav informatsioon avaldatakse ka kaitseväe koduleheküljel www.mil.ee. 

Reservis olevad inimesed saavad kontrollida, kas nemad on lisaõppekogunemisele kutsutute seas, riigiportaali www.eesti.ee riigikaitse rubriigis kaitseväekohustuslaste registrist.

Õppusele kutsutud reservväelased saavad lisainfot telefonil +372 717 8050 ja e-maili kv.s.1jvbr.reserv@mil.ee kaudu.

Hea lugeja, kui ka sina said õppusele kutse, siis anna teada, kuidas see sinu argielu mõjutab! Saada oma mõtted e-postile online@ohtuleht.ee.

Jaga artiklit

64 kommentaari

S
See on ähvardus  /   13:06, 7. dets 2017
Hanso ju ähvardas, kui võtate 10 miljonit ära, siis alles näete. See on siis surveavaldus poliitikutele, ähvardab riigipööret.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis