Laadin videot...
3
fotot
(Lugeja video)

Teisipäeva õhtul esineb "Vapratest ja ilusatest" tuntud Ronn Moss Tallinnas Nordea kontserdimajas. Ehkki mehe Eestisse saabumist saatis pidev tähelepanu, jäi kohale saabunud fännide hulk tagasihoidlikuks.

Kontserti reklaamiti kui esmakordset, enneolematut ja ainukordset võimalust näha Ronn Mossi, kes on tuntud aastakümneid teleekraanidel püsinud hittsarjast "Vaprad ja ilusad" tegelaskuju Ridge Forresteri ning ansambli Player liikmena.

Entusiasmi leevendasid aga piletihinnad, mis jäid vahemikku 40 eurost 129 euroni. Viimase eest lubati ka kohtumist esinejaga pärast kontserti ja võimalust teha koos esinejaga pilti.

Mida enne kontserti oodata võis? Ronn Mossi tulekust läks kihama kogu meedia. Mees andis eksklusiivse intervjuu näiteks Õhtulehele ja TV3-le. Täna hommikul võis Mossi näha ja kuulda "Terevisioonis", kus ta ei pidanud paljuks ka lugu esitada.

Kohapeal avanenud vaatepilt polnud aga teps mitte nii rahvarohke kui võinuks oodata. Saalis oli täituvus hõre, kontserdi alguses paluti tagumise rea soodsama pileti ostnud muusikasõpradel ettepoole kolida. 

Ent tõeliste fännide meelt pooltühi saal ei morjenda. Vastupidi, tulihingelised poolehoidjad võtsid sündmusest viimast ja et mälestus päevast ei kustuks, said nad ka endale osta Ronn Mossi särgi või hoopiski padjapüüri!

(Lugeja foto)
(Lugeja foto)

Ja mäluvärskendust neile, kellele esimese hooga ükski Ronn Mossi lugu ei meenu: 

 

Jaga artiklit

9 kommentaari

T
tiia  /   08:42, 6. dets 2017
Pensionärid oleks läinud ikka küll vaatama, kui pilet oleks 20-25 €. 50 € maksta pileti eest on ikka kallis meie riigis. Seriaali i vaatajadki suurem jagu pensionärid. Näitlejana on ikka parem ja samas eks ta näitlejana ole ka tuimavõitu.
H
Habe  /   23:11, 5. dets 2017
Oskaks siis vähemalt laulda ja pilli mängida,
aga 40 eurot sellise jama eest küsida on ikka palju küll....

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis