Eesti uudised

Lisatud kontserdi korraldaja selgitus

PETTUNUD LUGEJA: kopsaka hinnaga pileti ostnud vanurid ja lastega pered pidid Ott Leplandi ja Inese kontserti kuulama püstijalu (76)

LISA KOMMENTAAR

fakt 19. detsember 2017 11:48
Kõik tahavad raha, ka jõulude ajal, eriti korraldajad. Ei neid koti publiku mugavus.
Mingi uus trend 19. detsember 2017 11:17
on pettunud inimesi promoda. Mõni pettub iga asja peale ja ei oska elust rõõmu tunda. Emotsionaalse arengu puudujäägi tunnus.
Max 19. detsember 2017 11:15
Tegemist ei ole mitte pettunud lugejaga, vaid pettunud kontserdi külastajaga
heiki herman soome 19. detsember 2017 02:27
eesti riigis väljend vanur, provotseerib vanemate inimeste mitte austamise ning loob käegalöömise mentaliteedi teatud inimeste suhtes...
pole midagi imestada, kui vanemaid ja eakaid inimesi vanuriteks nimetatakse,
siis ainuüksi taoline fakt räägib,
et sellises riigis ei ole vanem inimene kunagi inimene!
ning ei tasugi loota, et teineteist ja üksteist austatakse ehk koguni armastatakse!
rääkimata mingistki inimeste perest, rahvakodust üldse!
väljend vanur, provotseerib vanemate inimeste mitte austamise ning loob käegalöömise mentaliteedi teatud grupi inimeste suhtes...
olen märganud ka stockholm-tallinn eesti laevas, et vanemaid inimesi ei aita keegi, ei laevale minnes ega ka laevalt tulles! veel 20 aastat tagasi oli olukord hoopis teine...
eestis põletatakse iga ema ja isa, vanaisa ja vanaema! korralikke kirstuga haua matuseid peaaegu polegi enam! samas on rootsis ja mujal taastunud kirstuga lahkunu haua matused ja põletamised on vaid häda olukorras!
väikeses eestis kus pole õieti rahvastki enam järel,
ei tohiks lahkunuid põletada!
ka viiakse oma vanemad kergesti jalust ära vaevlema ja nälgima vanadekodudesse - mis selle vanuriga ikka muud teha...
eestist on kujunenud omamoodi ebainimlik õudus kuubis!
ENSVs olid kõik isad ja emad, vanaemad ja vanaisad surmani kodus pere keskel!
vanadekodudes ehk invaliidide kodudes olid ainult need, kes ise enam üldse millegagi toime ei tulnud ja olid kas füüsiliste häiretega ehk ka seniilsed ning polnud lähedasi jne... surnute põletamist aga välditi täiesti!
vanur nagu mingi kuukulgur, ehk elutu monstrum!
väljend tekkis 80 ndatel ENSV s, kuid seda väljendit eirati ning peaaegu ei kasutatud! uues eestis aga leidis see eriliselt rakenduse ning enamuses lausa naudinguga!... sotsiaal - pensioniametis on nendele vanuritele lausa spetsiaalsed istumis kohad tehtud ametniku ees, nimelt hästi madal vaevalt 30 cm kõrgune ümmargune lastetumba... kui vanem, eakas inimene sellele istub, siis ta enam ise sealt püsti ei tõuse ning enamuses tuleb ta kiirabiga minema viia...
hullemat mõnitamist pole ma iial kuskil näinud!...
mäletan aega kui töötasin göteborgi eesti komitees, peaaegu kõik väliseestlased protesteerisid selle koletu väljendi vanur suhtes ja enamik lubas, et nad iialgi eestisse ei lähe isegi mitte külla, enne kui see väljend vanemate inimeste nimetamisest pole kadunud... kahjuks ei ole midagi muutunud, vaid lausa hullemaks on veel läinud kõik, nagu me loeme ka sellest artiklist!
Saku originaal 7. detsember 2017 13:50
Hinnad on küll meie lauljate kontserditel juba sellised,nagu oleks Pink Floyd esinemas !!
viripunnidele 6. detsember 2017 16:19
Läinud siis ronmossi kuulama, seal oli vaba ruumi nii palju, et oleks saanud terve suguvõsaga pikutada.
mari 6. detsember 2017 15:44
Mina ka juba ammu ei taha seda Inest kuulata ja Otti samamoodi, teie aeg on läbi. Tehke midagi muud.
jõulude kontserdid 6. detsember 2017 12:12
on tasuta. ja kui selle eest küsitakse raha siis käigu jala.

6. detsember 2017 10:47
Oleks
Ines ja ott oleks pidanud lõõritama püsti jalu ja istumised andma seisjatele.Nemad on suure raha välja käinud. Mina ei läheks inese pinisemist üldse kuulama.Kahju, et kodus ei ole paremat teha.
samad sõnad 6. detsember 2017 10:41
Käisin mõned aastad tagasi ühe maakonnalinna nn "jõulukontserdil". Pilet üsna soolaneJõudsin kohale pool tundi varem . Väga suur kirik oli puupüsti rahvast täis, Dave Benton trügib ja astub sust kasvõi üle, ülbe ja tige nägu ees, meedias on küll suu kõrvuni. Poistekoori esitus v lahja. Jälle selle ilge Survo vaimusünnitis. Üks sobiv sõna --Haltuura!! See oli v suur pettumus. Ja eesti "lauljakesed" elavad ülihästi, mis neil inimestest, jõuludest, kirikust--kõik v head "lüpsilehmad" ja raha tuleb. Olemegi lollid, et neid nuumame
jah 6. detsember 2017 08:53
Korraldaja teenis ju hästi! las seisavad milleks neile toole vaja aga 23x 100 =2300 euri nagu maast leitud. Raha ei haise! Sellise raha eest võivadki tänitada kannatab ära. Ühe kontserdiga enam kui keskmine kuupalk lisaks. Ja vabandada võib mitu päeva takkajärele. Näete juhtus aga ma tänan Teid südamest!
Juhan 6. detsember 2017 00:41
Kui kõik tulevad kohale 30 min. enne kontserdi algust, jäävad osa püsti seisma. Kui see sama rahvahulk tuleb kohale 2 tundi enne kontserdi algust jäävad ikka osa püstiseisjateks. Nii, et soovitus tulla kohale varem pole pädev. Tuleb lihtsalt õelda, et piletid otsas ja vsjoo. Aga siis jääks raha saamata ju
Oh 5. detsember 2017 21:48
püha lihtsameelsust! Kas tõesti on raske aru saada, et need kontserdid on raha teenimiseks, mitte jõulumeeleolu loomiseks?Ja veel esitada "Terminaatori"lugusid oma repertuaari pähe - neid laule saab laulda see, kes need on kirjutanud!!! Ei ole mõtet end ehtida teiste lauljate loodud hittidega -see ei too teile midagi head.
häbilugu 5. detsember 2017 20:22
Väga inetu ja piinlik olukord tõesti,et nii ahnelt püüti raha kokku meelitada ja müüdi inimestele kalli raha eest seisupileteid kirikus. Eks paista, mis edasi saab, kas kõikide kontserditega on inimestelt sel moel raha välja meelitatud?
ar 5. detsember 2017 19:55
ärge hädaldage kui uus kauplus avatakse ollakse a3h enne et esimene olla,kes ees see mees!!!
tont 5. detsember 2017 19:46
lollid on, kes selliste näugumise eest maksavad-kuulaku parem elmari raadiot.

R 5. detsember 2017 18:37
Uskumatu soovitus: "Soovitaksin kontserdile tulla varem kui pool tundi enne algust, et garanteerida istekoht,"
- siis jäävad ju teised ilma kohata!
parim soovitus- 5. detsember 2017 19:15
istu parem kodus-kuulata iinese pininat,otti kinnise suuga laulmist???? Tunnen kaasa!
E 5. detsember 2017 20:16
Elevantkõrva soovitus
naanu 5. detsember 2017 18:16
imelik et isegi kirik on muutunud kröösuseks, pole neilgi neist jüuludest miskit muud kui monei, monei, kaubanduslik jõulukiriku kontsert, kui selliste rahaahnete kõõritajate esinemist üldse kontserdiks võib nimetada,. aga noh kui raha jalaga segada siis rumaluke võib ka seistes saada jõuluemotsioonid. kätte
you tubest võib kuulata vaadata maailmatähti hoopis `paremini ja odavamalt ning tool on tõesti olemas
Mis lauljad need vell on 5. detsember 2017 18:02
jen 5. detsember 2017 17:48
loll pidi 5. detsember 2017 17:27
kirikus ka peksa saama, ütles vanarahvas.
Kuulja 5. detsember 2017 16:43
Ei saa aru, miks peab kisa kuulamise eest maksma? Meil siin müdistab hommikuti kompressor. Tasuta hea bassisoolo kuulata.
pettunu 5. detsember 2017 16:35
üldse on häbematu jõukukontserte korraldada kirikutes pop-artistide poolt .Nende tilu-lilu ei sobi kirikusse Meil on piisavalt saale,kus nad laulujoru võivad ajad. Vastutustundetu ja häbematu on müüa pileteid nii palju kui rahvast tuleb Kirikute mahtuvus ju teadjameestel teada ja peab ikka arvestama,palju lisatoole mahub Teatrid ju ei müü pileteid niipalju kui on soovijaid vaid ikka istekohtadea arvu järgi Mis sest et Tallinna Linnateatrisse ja Draamateatrise ei saa kuude kaupa pileteid Need kaks lauljat pole küll ilmaime,et neile tormi joosta Kardan,et Tartu Peetri kirikus on sama jam aKinkisin jõuludeks om alähedastele piletid Aga nüüd ootab neid ees sügav pettumus Vabandan nende ees! Aga säärastele rahaahnuritele häbi! Kukkugu kõik teie tulevased ettevõtmised läbi!
aga siis 5. detsember 2017 18:17
ei saaks ju öelda, et meil käib nii palju inimesi kirikus.
Pärnakas 5. detsember 2017 16:21
Mõned aastad tagasi olin samas olukorras Pärnus Eliisabeti kirikus. Läksime kogu perega, eakad vanavanemad kaasa arvatud ja see mis toimus, oli hullumaja. Enda arvates läksime piisava ajavaruga, et vähemalt vanad istuma saada, aga nii kirik kui esine oli puupüsti rahvast täis ja piletimüük käis täie auruga edasi, mis siis, et rahvas end juba jõuga uksest sisse pressis ja sees üksteist peaaegu jalge alla tallati. Sellest ajast ei vaata kirikukontsertide poolegi - totaalne rahategemise koht, kasutatakse ära, et nummerdatud kohti pole ja müüakse või seinad laiali.
oma viga halleluuja 5. detsember 2017 17:24
ehk ei peaks siis käima neil nn jõulukontserditel
arukas 5. detsember 2017 18:45
inimene ei peagi kirikusse minema, mis tal sinna asja olekski?
loIIidelt tulebki raha ra võtta 5. detsember 2017 18:45
kui näha, et täis ja ikka pileteid osta, no palju õnne. mis takistas enda piletit tagasi müümast neile, kui kohti ei olnud? arusaamatu.

Vanamees 5. detsember 2017 15:54
Inetu lugu ,inetu lugu ,aga tegija hõõrub käsi ning järgmine kord müüb veel rohkem !
mida ma just lugesin? 5. detsember 2017 15:43
kuidas selline loogilise mõtlemiseta veedla saab midagi korraldada? et soovitab varem kohale tulla, et kindlustada istekoht? no keegi jääb ju igal juhul kohast ilma, isegi kui kõik kolm tundi varem kohale tulevad? häbi lugeda rumaIa inimese juttu. samuti see, et vanematele inimestele OLEKS saanud ju tooli. kas ta on ise nägemispuudega, et ei saanud ise tuvastatud, kes on vanur ja tooli vajab? anna abi, millised on pandud midagi korraldama. ahnus on nii suur, et ajab kõrvadest välja. miks inimesed lähevad sellistele kontsertitele üldse?
12345 5. detsember 2017 15:42
Ma ei saa üldse aru, miks inimesed sinna kontserdile trügivad? Käisin ka ka kunagi palju, aga üsna pea sain aru, et hea muusika teeb kontsert halvemaks (heli on ebakvaliteetsem, rahvamassid üldiselt sagivad ja segavad muusika nautimist jne), halva muusika aga võib paremaks teha - kuid elu on ju liiga lühike, et halba muusikat kuulata.
loll 5. detsember 2017 15:38
lollidelt tulebki raha ära võtta.kas te ükskord aru ei saa et need nn. kontserdid on petukaup.
teine loII 5. detsember 2017 18:48
aga las käivad ja trügivad ja maksavad ja pärast vinguvad. mis meil nendega asja :D ise ei läheks eales kirikusse, kahepalgelisuse templisse.
5. detsember 2017 15:13
Samasugune madal kvaliteet muusikas on ka Soomes.Ka Soomes igaåuks on laulaja.Kes vähegi piiksuda,iniseda vöi käriseda oskab,tituleerib end kohe lauljaks ja rahvas va tola läheb asjaga kaasa.Ei mingit loovust,ei mingit kvaliteeti,ei mingit andekust - mitte midagi, aga joriseva ikka edasi.
Kuulasin ja vaatasin hiljtuti Suomen Idolsit.Kahe löppfinalisti omavahelist duelli.Üks neist oli keegi noor kutt omatehtud lauluga.Ei lauluhäält,ei erilist kitarrimänguoskust ja laul oli mingi suvaline,andetu plära.Teine finalist oli mingi räppiv neiu.Nörk hääl,andetu muusik,räppariks selline ebasobiv.Too neiu vöitis.Et siis taas artiste kodumaa tähistaevasse.Euroopa silmis 0, maailma silmis 0. Väljapoole riigipiire - pole lootustki.Eurovisioonil 0,ei pääseta finaali.
Eesti ja Soome on mölemad muusika ja muusikute taseme poolest alaarenenud.Kuskil viimaste seas sörkijad,keda ei märgatagi.
eestis elav eestlane 5. detsember 2017 18:49
aga sinusugustele kalevipoegadele meelelahutuseks küllalt ju taset?
Edgar 5. detsember 2017 15:11
Enne peab ikka tausta uurima ei tohi kohe kõike kuulama minna..
Jussi 5. detsember 2017 15:03
Tulnud siis varem kohale.
Teeline 5. detsember 2017 16:22
Kui 400 inimese jaoks on 300 istekohta, kas siis varem kohaletulemisel mahuvad kõik istuma? Anna ikka mõistust!
kontserdikülastaja 5. detsember 2017 14:49
Memmede ja kõigi teiste pettumus täiesti õigustatud! Korraldaja oleks võinud enne etendust paluda kõigil inimestel veidi koomale istuda, nagu tehakse tihti suve vabaõhu etendustega, kuid kontsert algas nagu oleks täiesti normaalne et rahvas vahekäikudes püsti on. Korraldaja lihtsalt julmalt müüs pileteid üle, arvestamata isegi päästeameti nõuetega, mis kohustavad mingid liikumissuunad vabana hoidma. Need 100 inimest peaks küll raha tagasi saama!
no ei peaks 5. detsember 2017 18:50
ise olid loII, seega võta kui kooliraha. kui järgmine kord veel lähed, oled parandamatu.

Käisin ka mina 5. detsember 2017 14:45
Käisin "Jõulukontserdil" Miks eksitatakse rahvast. VABANDAGE see ei olnud ju Jõulukontsert. Tunni jooksul, mis vastu pidasin ei tulnud esitusele mitte ühtegi Jõululaulu. Minu jaoks oli see suur pettumus. Kas tõesti Ott ja Ines ei oska laulda Jõululaule. Kui ei, siis ÄRGE promoge kui Jõulukontseti. Häbi Teil olgu.
mari 5. detsember 2017 14:43
selline probleem on olnud ka igal aastal kontsertidel Tartus Peetri kiirikus ,Miks müüakse pileteid nii palju kui rahvast on tulemas,kellegi asi pole kas sa saad istuma või ei?
jüri 5. detsember 2017 18:51
aga ajudeta mari läheb igal aastal ja viib oma raha neile ikka ja jälle :D tubli.
mõttetu mees nagu 5. detsember 2017 14:38
Lepland on vist see mees, kes Bangkokis kisendas purjus peaga igale tee ääres seisvale naisele "How much?" Rahvuse ja riigi häbistaja!
Ei usuks aga 5. detsember 2017 15:02
usun. Vaga vesi sygav pöhi.
labane sell 5. detsember 2017 17:26
netis ju video vabalt kättesaadav
ei leidnud 5. detsember 2017 18:52
lol 5. detsember 2017 14:38
korralik ülelend ja veel naerdakse näkku.
küsiks 5. detsember 2017 14:35
Mis edasi, kas kõik väljamüüdud kontserdid toimuvad samamoodi, kus inimesed suure raha eest kirikunurgas seisavad.?
muidugi 5. detsember 2017 18:53
kunaiks loIIe jätkub, seniks ära käib. mine vii oma raha neile.
külastaja 5. detsember 2017 14:33
Loomulikult peaksid seisukohad olema poole odavamad, olgu siis memmed või taadid, aga nad teavad, et teist võimalust pole ja on sellega leppinud, mitte ülikallis pilet ja seisa kogu kontserdiaeg püsti, aga niimoodi raha kasseerida, väga inetu esinejate ja korraldajate poolt.
LUGEJA 5. detsember 2017 14:30
Ei saa tõesti aru, miks need inimesed läksid sinna kuulama, kui neid ühtesid ja samu laule saab igalt poolt kuulata-vaadata ka mugavalt kodus diivanil?
kurb lugeda 5. detsember 2017 14:28
Pole enne kuulnud, et 200 inimest seisavad kontserdil püsti, kui siis, poole odavama tasu eest, aga mitte sellise hingehinna eest.

Mütsita Mees 5. detsember 2017 14:28
Kaarli kirikus on see tavaline, et populaarsematel kontsertidel istekohti ei jätku:( Tuleb lihtsalt teadmiseks võtta, kui on kange tahtmine sinna kontserti kuulama minna.
mine noh 5. detsember 2017 14:35
inest ei kuulaks isegi siruli olles
jep 5. detsember 2017 21:14
eriti rõve kui seda termika laulu joriseb. vahetan alati kanalit selle reklaami peale.
tõepoolest 5. detsember 2017 14:25
neid ei oleks isegi tasuta kuulda tahtnud,veelvähem kalli raha eest,mis nendel inimestel küll arus on,need on rohkem tattnokkade jaoks,kes selliseid ülistavad.
eh 5. detsember 2017 14:25
Ükskõik, kas kontsert on mõttetu või mitte, istekohti peaks ikka jaguma. Eraldi hinnaga võiks ju müüa seisukohti.
... 5. detsember 2017 14:30
Kuna nummerdatud kohti ei ole, kuidas
siis kindlustada, et seisjad ikka seisavad ja ei istu???
Hakatakse juba istujatel veel kord pileteid kontrollima???
võimalus 5. detsember 2017 18:54
enne seisukohad sisse ei saa, kui istekohad täis?
5. detsember 2017 14:21
Aga mida seal kuulata? Osta pilet? Inimesed on nii ajupestud.Ei osata soovida ega nöuda kvaliteeti.Antud artistidest laule luua ei oska kumbki.Mingi väiklaste tegelaste vaimuvaene,andetu lööritamine.Täitsa möttetu ju
Muri 5. detsember 2017 14:20
Seda jura ei tahaks raha eest ka kuulata :D
huvitav 5. detsember 2017 14:18
Soovitatakse pool tundi varem tulla, et istekohta saada? Huvitav, kuidas pool tundi varem jätkub kõigile kohti, aga 15 min hiljem enam mitte? Kas osad toolid viiakse siis enne algust ära?
Vahet pole.... 5. detsember 2017 16:26
olin pool tundi ennem kohal ja sain vaevu istuma....
Pool kontserti ei saanud Oti sõnadest arugi, mis laulis, ehk oligi jõululaul või midagi. Megapiletihinnaga midagi sellist ????
Olenemata, et istusin, ei ole kogu see eilne kontsert seda kallist piletit absoluutselt väärt !!!
to vahet pole 5. detsember 2017 18:55
aga kes tegi? ise tegi :D palju õnne, mine aga jälle.
piinlik lausa 5. detsember 2017 14:09
Tõesti väga väga inetu lugu rahaahnusest jõulu ajal, et 200 piletit üleliia müüdi, kui kohti polnud. Kes soovid tõesti püstiseistes mingit jõulukontserti kirikunurgas kuulata, aga korraldajal jätkub veel ülbustki suveüritustega võrrelda....kui suvel istud ükskõik, kus mäekünkal, aga kirikus?
No leidsid kah keda ometi kuulama minna , 5. detsember 2017 14:16
neid ju leierdatakse raadios ja telekas ja nüüd veel kalli raha eest minna
kuulama kirikusse , ohh jummal küll :P
ot, ot 5. detsember 2017 14:09
vanurid pidid elama suures kitsikuses, et kopikas lisamaksu kohe võtvat hinge välja? samalajal kopsaka hinnaga piletid ei võta hinge välja? Asjades siin tundub veider lahknevus.
to ot ot 5. detsember 2017 19:01
sa ikka oled nii rumaI, kahju kohe sinust. eestis on kümneid tuhandeid vanureid, kas sa päriselt arvad, et kõik on vaesed? need vaesed isegi ei mõtle sellise kontserti peale, sest nende mõtted on selle juures, kuidas saaks söögi ja ravimid osta. häbene palun ennast!

võtnud klapptool kaasa 5. detsember 2017 14:08
jälle häda, on ikka tahtmine jama kuulata.
to võtnud 5. detsember 2017 14:15
kuule, kust otsast inimene teab, et istekohta pole ??
hea koomik oled 5. detsember 2017 19:02
et ostad kalli pileti ja ronid oma diivaniga kohale :D
Taburet polnud hinna sees 5. detsember 2017 13:56
Iinses ja Ott on noorte jaoks. Pinskarid mingu heavy kuulama...