3
fotot
Arvamusfestival, Tarja Halonen (Teet Malsroos)

Pärnu näeb juunist augustini suuri rahvamasse, kes naudivad suvepealinna mõnusid. Ka talvisel Pärnul on omad võlud ning detsembrikuu on just see aeg, millal peaks sammud Eesti suvepealinna poole seadma. Pidudesari Ruum toob välja viis põhjust.

1. Steffani Pizza järjekorrad on lühemad.

Pärnu ehk kõige tuntumaks söögikohaks on Steffani pitsarestoran. Igal suvel ulatuvad toidukoha järjekorrad lausa mitmesaja meetri pikkuseks uksest välja. Ka ooteaeg venib tundide pikkuseks. Detsembris võib aga oma söögi kätte saada ilma erilise ootamiseta.

2. Teistes toidukohtades pole inimesi ja hinnad on odavamad.

Kes poleks pidanud kiruma suvise Pärnu toidukohtade hindade pärast. Mõned ei tea, et igal sügisel lastakse toidukohtades hinnad alla. Samuti ei käi kohalik pärnakas nii palju väljas söömas ja õhtuks vaba laua saamine on igal juhul lihtsam, kui muul ajal.

Kolhethi (vabalaud.ee)

 3. Vabad ja odavad majutuskohad.

Detsembriks on linnast lahkunud kõik. Nii noored üliõpilased kui viimased turistid. Alles jõuludeks täitub Pärnu inimestega. Selle tõttu on võimalik valida paljude vabade majutuskohtade vahel ning hinnad on taaskord aetud võimalikult madalaks.

4. Mis soome keel?

Kui suvisel ajal kuuleb kõikjal Pärnus justkui teise kõnekeelena põhjanaabrite juttu. Augustis lahkuvad viimased Soome turistid ja inimesed, kes pole polüglotid, saavad Pärnus kõigega hakkama eesti keelt kasutades. Nautida saab randa või mõnda kohalikku spad.Tarja Halonen (Teet Malsroos)

5. Ruumi jätkub kõigile.

Pärnu pakub detsembris mitmeid pidusid. Üheks neist suvepealinnast alguse saanud RUUM. 15. detsembril oodatakse kõiki tantsumuusika huvilisi Kultuuriklubisse Tempel, kus öö läbi valivad muusikat Karinsmatic, Kevin Park ja Harmless Fun. Uksed avatakse kell 23:00 ja pidu kestab hommikuni.

Ruumi jätkub (Facebook)

Rohkem lisainfot leiab Facebookist.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis