79
fotot
Fotokunstnik Laura Nestor üllatas oma sõpru ja fänne vinge jõulukalendriga (Jelena Rudi)

Eelmise nädala lõpus muutus Laura Nestori ja Getter Kuusmaa stuudio üheks õhtuks mõnusaks pop-up-galeriiks, milles tutvustati Laura Nestor Photography äsja ilmunud 2018. aasta kalendrit.

Fotostuudio säravvalgete seinte vahele loodi pühadehooaja algusele kohane pidulik ja soe keskkond. Kohale saabunud moe- ja disainimaailma tipud said nautida suureformaadilisi kalendrikaadreid ja GET stuudio loodud imelisi videoinstallatsioone, millele saab pilgu peale heita ka kalendri müügipunktis Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas.

,,Kalender valmis väga väikeses tiimis ja seda toredam oli selle avaldamist niivõrd suures seltskonnas pühitseda. Eriti huvitav oli mul jälgida külaliste reaktsioone kui nad esimest korda kalendri kätte võtsid ning seeriale pilgu peale heitsid. Kindlasti toob see teos emotsioone ka jõuluvana kingikotti," on Laura veendunud.

Kalendriks vormistatud intrigeeriva fotoseeria loovtiimi kuulusid lisaks Laurale veel kaks andekat tegijat, meigikunstnik Erle Taklai ja projekti  videoinstallatsioonide autor Getter Kuusmaa. Kalendri kujundas Rauno Pello, kelle abil on valminud ka Laura eelmised isiklikud projektid. Fotoseeria valmimisele aitasid kaasa ka Eesti parimad modelliagentuurid Mj Models ja AL Model Management. Pop-up-galerii sisekujundust vürtsitas jõulumeeleoluga H&M Home. 

Armastatud moefotograafi külaliste seas olid fotograafi pere ja sõbrad ning suur hulk Eesti moemaastiku mõjutajaid. Teiste hulgas saabusid kalendrit uudistama tippmodell Karmen Pedaru, moekunstnikud Liisi Eesmaa, Jana Hallas ja Anu Samarüütel-Long, poliitikud DJ Heidy Purga ja Zuzu Izmailova, moeportaali Portail.ee asutaja Aljona Eesmaa, ajakirja Mood moetoimetaja Anu Lensment, blogijad Helene Vetik, Lucine Ayanian, Britta Talving, Triinu Maasik, kunstnik Martin Saar, illustraator Britt Samoson ja meigikunstnik Reet Härmat.

Kalendri ,,Laura Nestor Photography 2018" kaante vahelt leiavad silmailu nii fotokunstniku talendi kauaaegsed austajad kui selle just avastanud iluarmastajad. Loomulikult sobib kalender suurepäraselt ka kingituseks. Saabuva aasta kõige vingem fotokalender ,,Laura Nestor Photography 2018" on eksklusiivselt  müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas ja Viru Keskuse aatriumis toimuval Kaubamaja jõululaadal. Suureformaadilise seinakalendri hinnaks on 19.99€.

Vaata pilte!

Jaga artiklit

2 kommentaari

E
ehh  /   23:49, 5. dets 2017
alati imestan, et no kes küll veel tänapäeval kalendreid ostab ja milleks? telefon on, arvutis on, no kas tõesti peab mingi asi seinal rippuma? ei saa aru, aga ju see on minu probleem.
A
albaker  /   22:43, 5. dets 2017
Hea päev TALLINNA EESTI MAAILM
TESTIMONI, KUIDAS OSTAN OSTA MÜÜKI REKLAAMILISEL JA ÜLDIST LAENUDE ETTEVÕTTEST KÜSIMUSI ALBAKERi laenupakkumisfirma. Ma olen väga õnnelik täna ja Jumal õnnelik JOSE LUIS Laenufirma.
,
Minu nimi on Abdullah, ma olen Loksa linnas. Ma olen viimase viie kuu jooksul otsinud tõelist laenufirmat maja ostmiseks
kõik, mis mulle sai, oli hulk pettusi, kes panid mind neid usaldama ja lõpuks
päevast, võtsid nad oma raha, andmata midagi vastutasuks, kõik
minu lootus oli kaotatud, ma sain segaduses ja pettunud, ma ei tahtnud kunagi midagi pistmist laenufirmadega internetis, nii et ma läksin laenuma mõnda raha
sõber, rääkisin talle kõik, mis juhtus, ja ta ütles, et ta saab mulle seda aidata
ta teab laenufirmat, kes aitab mind igasuguse laenuga
mul on vaja väga madalat intressimäära 2%, et ta lihtsalt sai
Ta andis mulle selle, kuidas laenu taotleda, ma tegin
nagu ma ütlesin mulle, et ma kasutasin koos nendega e-posti teel: (albakerloanfirm@gmail.com) ma ei uskunud, kuid proovisin ja minu
Suurim üllatus, et laenu sain 24 tunni jooksul, ei saanud ma uskuda,
Ma olen õnnelik ja rikkalik ja ma tänan Jumalat sellist laenu
Sellised petturid on kõikjal olemas,
palun ma nõu kõigile seal, kes vajavad laenu minna
(albakerloanfirm@gmail.com) nad ei lase sul kunagi sattuda ja
teie elu muutub nagu mu mine. Täna võtke ühendust (albakerloanfirm@gmail.com) ja saad oma laenu nendelt, Jumal õnnitlen Alberki laenufirmat nende tõelise laenupakkumise eest.
Veenduge, et võtate Albergi laenufirmaga oma laenu, sest ma sain oma laenu edukalt sellest ettevõttest ilma stressita.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis