Eesti uudised

Rakvere lihakombinaat ja Prisma kukkusid firmade maine-edetabelis allapoole (6)

Toimetas Denes Kattago, 5. detsember 2017, 12:24
Circle KFoto: Martin Ahven
Kantar Emor korraldas suurettevõtete maineuuringu, millest selgus, et mainekaimaks firmaks peetakse Eestis kütuse- ja näksimüüjat Circle K.

Järgnevad üsna ligilähedaste hinnangutega Swedbank ja Telia Eesti ning tabeli esikümnesse kuuluvad veel Eesti Energia, RMK, Tallink Grupp, A. Le Coq, Coop Eesti Keskühistu, ABB ning Tartu Mill, kirjutab Äripäev.
 
„Lisaks mulluselt kuuendalt kohalt pingerea tippu tõusnud Circle K-le on esikümne ettevõtetest aastatagusega võrreldes edetabelis oluliselt tõusnud ka Eesti Energia, Coop, ABB ning Tartu Mill. Swedbank on püsinud tabeli kõrgel kohal aastaid, Telia Eesti tõusis esiviisikusse aasta eest ning on suutnud oma head mainekuvandit hoida,“ kommenteeris tabelit Emori uuringuekspert Katrin Männaste.
 

Mitmele ettevõttele aga sai tänavu määravaks negatiivne meediakajastus – nii on edetabelis tahapoole langenud HKScanEstonia, mulluselt kõrgelt kohalt on taandunud ka Prisma Peremarket.
 
Eesti suurettevõtete tuntuse ja maine uuringus reastati suurettevõtted kahe näitaja – üldise hoiaku ning tugevusindeksi ühendindeksi alusel.

Samal teemal

19. jaanuar 2018, 10:55
Rakvere lihakombinaadis algab tähtajatu streik
7. detsember 2017, 19:51
Töötüli Rakvere lihakombinaadis hakkab sulama
4. detsember 2017, 17:29
KIRJAMEHED JA RAAMATUSÕBRAD: lihtrahva raamatuviha on mõistetav, kuid see Prisma raamatuplakat on piinlik
4. detsember 2017, 12:49
FOTO | KISA SUHTLUSVÕRGUSTIKUS: Prisma solvab raamatusõpru ja autoreid?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee