Maailm

Teismeeas nooruki šokeeriv tunnistus: olen kuritarvitanud 50 last  (17)

Õhtuleht.ee, 4. detsember 2017 19:39
Foto: Riverside'i politsei
Läinud laupäeval kella 3 ajal varahommikul helistas California Riverside`i politseijaoskonda ärritunud naine: „Minu poeg tunnistas just üles, et oli ahvatlenud kaks last oraalseksile!“ Paar tundi hiljem tõi ta poja krattipidi jaoskonda, kus too tunnistas, et on aastate jooksul kolmes Lõuna-California linnas kuritarvitanud pooltsadat last.

18aastane Joseph Hayden Boston (pildil) võeti vahi alla. Politsei teatas, et nooruki sõnul oli ta lapsi endaga vahekorda sundinud mitme aasta jooksul peale Riverside`i ka Lakewoodis ja Buena Parkis, kirjutab Los Angeles Times. Tema Facebooki lehel on hulk vihjeid võimalikest vahekordadest lastega. Veel 21. novembril leiab sealt lastepildiga postituse „Leian uusi sõpru“, veidi hiljem foto magavast lapsest allkirjaga: „Kas pole ilus vaatepilt!“ ja 23. septembril teksti:  „Ma teen kõik, et taas leida sind, Brendan. Ma ei suuda jätta sinust mõtlemata, igatsen taas sinuga kõnelda, näha su kaunist naeratust. Ma nutan iga päev, kui ei ole sinu kõrval. Kui sa näed seda postitust siis tea, et ma armastan sind kogu südamest!“

Läinud reede õhtul oli Boston ühes Riverside`i Magnolia Streeti motellis, kus nooruk novembri algusest saati elas, viinud vanemate loal oma tuppa nelja- ja kaheksa-aastased poisid, lubades nende eest hoolitseda ja nendega mängida. Selle asemel meelitas ta nad endaga seksima. Lastekaitse võttis poisid nüüd enda hoole alla, Boston on homme algava kohtuni trellide taga. 

Telejaam CBS Los Angeles kirjutab oma veebiküljel, et politsei pole siiski päris veendunud Jospeh Bostoni ülestunnistuses, et ta hakkas teisi lapsi kuritarvitama juba siis, kui oli kümneaastaseks saanud, ja palub kõigil võimalikel ohvritel või nende vanemaid endast teada anda.

Pärast uudise levikut pühapäeval ärkas sotsiaalmeedias tõeline torm. „Nii kurb on kuulda, millega nii noor inimene on hakkama saanud. Aga hea on seegi, et ta kõik üles tunnistas ja tal pole enam võimalik lapsi ahistada ja rünnata,“ kirjutab Twitteris Krystal Mayville. Samas on ka neid, kes arvavad, et küllap sundisid Bostonit lapsi ahistama tema endaga lapsepõlves toime pandud väärteod, ja soovitavad otside pigem vanemate süüd, miks 18aastasest noormehest sai pedofiil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee