Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 7. detsember 

Astroloog Maria Angel, 7. detsember 2017, 05:30
 PantherMedia / Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kahtled oma võimetes ja võimalustes, lased võimalused mööda, sest sa ei jõua piisavalt kiiresti reageerida või napib lihtsalt julgust tegutsema asuda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Küllap ootavad sind positiivseid emotsioone toovad kohtumised. Välismaalastest võib äriasjus üksjagu abi olla, ent võimalik on seegi, et võõramaisesse iludusse ülepeakaela armud.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Võimu ja otsustusõigust on sul küllalt palju. See tähendab aga ka vastutust, kohustust oma võimalusi õigesti kasutada. Sinu ümber on inimesi, keda sa aidata saaksid.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Pähe võib tulla küll originaalseid ideid ja tegevusplaane, ent neid üksinda ellu viima hakata ja millessegi investeerida on ääretult riskantne. Lase ideedel väheke laagerduda.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sul on raskusi aru saamisega, mis on tähtis ja mis ebaoluline, mis õige, mis vale. Ära võta kuuldud uudiseid puhta kullana, teemade puhul, mis sulle tähtsad, kontrolli kindlasti fakte.

Neitsi
23. august – 22. september

Edukus hambad ristis vaevaliselt edasi rühkimist – kui end kokku võtad ja tegevusse asud, näed üllatusega, et asjad sujuvad lihtsamini ja kiiremini kui lootsid.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Põnevaid ideid tärkab su peas kindlasti rohkem, kui reaalselt teostada jõuad. Selle asemel, et aina uusi asju alustada, ürita jätkata neid projekte, mis juba käima lükatud.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sinu valduses olevast informatsioonist on palju abi nii isiklike kui töiste sidemete loomisel. Inimesed, kellel on sinu abi vaja, on omakorda valmis sulle nii mõndagi kasulikku pakkuma.

Ambur
22. november – 21. detsember

Oled küllaltki kärsitu, tahad saada palju ja võimalikult kiiresti. Nii tundubki sulle, et tempo on liiga aeglane ning käsil olevad projektid ei kujune nii edukaks, nagu lootsid.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võimalik, et kipud olema laisavõitu ja lükkad tööasju edasi, sest heas seltskonnas lõbusalt aja veetmine on sinu jaoks nüüd märksa köitvam tegevus.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Vaatad maailma avara pilguga ning märkad selles nii mõndagi uut ja huvitavat. Võid enda jaoks avastada uue tegevusvaldkonna kas hobi tasandil või ka raha teenimiseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kaldud oma tegelikku mina pigem varjus hoidma, näed palju vaeva sellega, et endast teistele muljet avaldada. Esitled oma häid külgi, proovides puudusi peita ja eitada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Algav aastaring pakub palju häid võimalusi. Energiat on palju, oled suurepärane meeskonnamängija. Su mõistus on virge, suudad nii uusi ideid genereerida kui ka teiste mõtteid adekvaatselt hinnata. Head plaanid annab kiirelt, samas aga süsteemselt ellu viia ja edu saavutada.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee